Yardım Lütfen...

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında volkan2 tarafından paylaşıldı.

1. volkan2

volkan2 Yeni Üye

Seviye:
    Bisiklet sporuna gönül vermek ve aranıza girmek istiyorum. Boyum 1.80 kg.85. Ankarada oturuyorum ve evden-işe, hafta sonları odtü ve eğmire gitmek amaçlı bir bisiklet arıyorum. Ankarada Deltadan DELTA CRO-MOLY ve DRAG ONE modelleri arasında gidip geliyorum.Amacım başlangıç ve 250-350 arası bir ödeneğim var. Ankaradan yardımlarınızı ve fikirlerinizi bekliyorum.Tesekkurler...

2. Selim Çam

Selim Çam Onursal Üye

Seviye:
    O fiyat klansmanında alabileceğin en iyi bisikletlerden biri DRAG One... 17,5" Drag One ;)

İlginizi Çekebilir

STRAVA AKŞAM.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
2-1484682847519-10n1z5cna8fg7-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
untitled.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...