yardım lütfen

krizalittt

Daimi Üye
Tepki
120
corratec X vert S02 kadromu satmayı düşünüyorum. Hasar yok üzerinde sıfırdan farksız bir durumda acaba kaç ytl ye gider. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım :)

Scudo

edi_e

Üye
Tepki
75
bence 150-200 arası bişi eder..
tabi diğer arkadaşlarıda bekle derim =)

brol

Forum Demirbaşı
Tepki
487
İsim
BİROL
Bisiklet
Merida
kadronun resmini de koyarsan daha yararlı olabilir...

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bence 250 _ 275 ytl civarı gider.daha aşşağı satma bence evine koy kalsın.çünkü kadro sıfır gibi kardeş.iyi forumlar.....

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
bencede 150 200 arası ama koltuk borusu,kelepçesi, furş olursa kanımca.

Nevzat KÖSEOĞLU

Forum Bağımlısı
Tepki
593
herkes 150-200 diyor bende ikiside olmasın 175e ver gıtsın alan memnun satan memnun

koraymalkoc

Forum Bağımlısı
Tepki
371
bence 250'ye ver sen onu yeni aldın daha kadronda yeni sayılır niye bedava fiyata veresinki ;)

wanted

Üye
Tepki
7
kadroya herkes güsel dior yeni dior bencede o kadar yeniyse ver 175-200 arasıı ;)

krizalittt

Daimi Üye
Tepki
120
(link) arkadaşlar resmi burada ama o fiyata satacağıma evde vitrine koymam daha iyi bence :)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
oo baya güselmiş yaa görünüşü tabi :) ağırlığı ne bunun

wanted

Üye
Tepki
7
çok güselmiş yaww kadronun rengi ama ağırdır belkı :(

melih3576

Daimi Üye
Tepki
137
Tabi tabi,yanınada çiçek falan koyarsın seyrine doyum olmaz....
Bence sat ve al scoot derim,gerçi biraz tuzlu ama?

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
Ben de bir corratec kullanıcısı olarak o kadroyu 150YTL gibi fiyatlara satacağına hiç satmaman taraftarıyım. Çünkü o kadronun ederi 225-250YTL'dir. Beklersen mutlaka satılacaktır.
Kadronun ağırlığını ise 1900gr,aşağıda tüm corratec kadro ağırlıklarını veren bir tablo mevcut:
(link)

bisikletci55

Daimi Üye
Tepki
41
oo kadro bombaymıl yaaa kusura bakma resım görmeden fıyat verdık amaa bu harbıdende 200 250 beklı 275 bıle eder kusurra bakmaa :S ıyı satışlar

hacı

Daimi Üye
Tepki
172
gültekin ben ismail canım arkadaşım eğer satacaksan en az o kadroya 250 sen başkalarına bakma ok ????

Ozan Güven

Forum Bağımlısı
Tepki
201
Kadro hakkında herhangi bir fikri olmayan insanların yorumuna kesinlikle aldanma elinde corratec marka sıfır bir kadro var bunu yukarıda bahsedilen fiyatlara kesinlikle verme tamam kadro belki ağır ama
piyasada bulunan 1600-1800 gram sıradan kadrolardan acaba ne kadar rijit ne kadar sağlam sürüşü ne kadar keyifli elinde herkoşulda sana dayanabilcek tam performans sağlıycak bir kadro var, illa bisikletimi hafifleticem diyorsan yeni kadroyla(ki bu kadroyu satıp heralde sedona geotech falan almıycaksın.. )bunu da ikinci bisiklet olarak toplarsın.. sana iyi satışlar..

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
krizalittt selam

Bisiklet hafifletmek gerçekten çok keyifli bir şey. Özellikle ciddi ağırlık tasarruflarının ardından aldığın sürüş keyfi de cabası. Ancak V frenli 10,1 disk ile de 10,5 kg seviyelerini görmüş birisi olarak kesinlikle şunu söylemeliyim ki bir süre sonra bisiklette aradıkların ister istemez ağırlığın ve performansın önüne geçiyor. Aradığın keyif performansın ötesinde oluyor. Görsellik arıyorsun, içine sinen bir güzellik, baktığında "Benim bisikletim" diyebileceğin bir tasarım arıyorsun.

O nedenle kadronu değiştirmeden önce çok iyi düşün. Hem görsel tasarımı, hem geometrisi, hem de kalitesi çok yüksek bir kadroya sahipsin. Şimdi bu kadroyu satıp sırf 300 gr hafif diye tek renk bir bisiklete binmek inan sürüş keyfinden çalıyor. Bunu bizzat yaşadım. Hafif olduğu için kullandığım (markası önemli değil) mat siyah bir kadrom vardı. Önce onu boyadım istediğim gibi (o zaman ki SID WC maşamın renklerine uygun) Daha sonra hem görüntüsü hem de teknolojisi için SID'i mi ondan 300 gr ağır olan Fox F100x ile değiştirdim. Sonra mı? Kadromu yine ondan 100 gr kadar ağır olan başka bir kadro ile değiştirdim.

Sonuç? Tam istediğim sürüş keyfi. Bisikletim şu anda normalde olabileceğinden yarım kilo ağır. Ama ben bu durumdan hiç şikayetçi değilim çünkü beni tatmin eden, "İşte budur" dediğim bir görüntüsü var.

Bilmem düşüncelerimi ne kadar anlatabildim. Ancak gerçekten hem ağırlığı, hem tasarımı hem de görüntüsü ile %100 içine yatan bir kadro almayacaksan sakın bu kadronu değiştirme derim. Benim nacizane fikrim ;)

krizalittt

Daimi Üye
Tepki
120
teşekkür ler halil biraz düşündükten sonra satmamaya karar veridm zaten. Cevabın gerçekten çok aydınlatıcı oldu.