Yardım Lazım

batu gurca

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Bianchi
selam arkadaşlar dün bisikletin resmen perte çkktığına emin oldum.arka lastikte 4 cm lik yarık var , arka tekerin göbek dağınık, viteslerde aşırı sorun var ,arka attırıcı bozuk,vitesler tam olarak çalşmıyor.

bunları yaptırmaya kalksak,

en kötü lastik: 30-35 TL
En kötü göbek: 25 TL
Orta halli arka attırıcı , vites ayarları montaj vs derken: 20-25 TL

85 tl eder en az fiyat, bisiklet zaten resmen pert,tek çalışan şeyi frenler.

elimde şu an nakit yok, bu sene içinde aşırı binemem de zaten, önemli bir sınavım var ona çalışmam lazım anca seneye binerim bol bol.

ne yapmalıyım sizce arkadaşlar, bu bisiklet beni bisiklet sporundan soğuttu.

Scudo

Aeoronsc

Daimi Üye
Tepki
75
Bisiklet
Colnago
normal bir bisikletçiye götürürsen 15 tl lastik 7.5 tl göbek arka artırıcı 15 tl bunlar normal fiyatları bunun dahada altı var dahada pahalıları var
toplamda 37.5 tl ediyor pazarlıklan 30-35 tlye düşürebilirsin nerden biliyorsun diyorsan 2,3 güne benim bisiklet bozulur ve gidip yaptırırım bisiklette sorun yok ben aşırı sert kullanıyorum bisikleti geçen ay 2 kere bisikletin mili kırıldı yaptırdım arka artırıcı parçalandı yaptırdım fren sistemi bozuldu onuda yaptırdım ama nedense sürekli patlayan lastik son 2 aydır hiç patlamıyor araziye çıktığım halde patlamadı

batu gurca

Üye
Tepki
20
Bisiklet
Bianchi
benım aklımda su sınava çalışıp 1 seneliğine bisikleti bırakmak sınava çalışırken de seneye kadar para biriktirmek, 350-400 tl bu fiyata da başlangıç bir bisiklet almak.