yardım edin?

Scudo

mehmet özata

Daimi Üye
Tepki
124
Bisiklet
Trek
city bike almalısın bana sorarsan. ki bin liraya gayet iyi bisiklet bulabilirsin. gaınt, trek, önereceklerim arasındadır

yasin emre erdoğan

Aktif Üye
Tepki
92
@crosser
evet bu model de fena değil ama hidrolik disc frenlerin sizin için çok da önemli olacağını düşünmüyorum.bianchi sauk ile arasında 350 tl gibi bir fark var bence değmez,şahsen ben sauk kullanıcısıyım ve gayet de memnunun.

• Beğen
Tepkiler: furkantahiroğlu
Tepki
3
sauk un yol performansı nasıl yani yorucu bir bisiklet mi yoksa yolda akıp giden bir bisiklet mi? bir de scott p4 2009 buldum bayide 600€ dediler bütçemi biraz geçio ama eğer değecek bir bisikletse alırım bu konuda da yorumlar bekliorum

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
@furkantahiroğlu

sizin performansınıza da bağlı ama gayet kullanışlı gözüküyor.

Ama slick bir lastik kullanırsanız neden olmasın?
Akıp gitmesini istiyorsanız slick lastik kullanın bence.
bisikletin sorun çıkaracağını pek sanmıyorum gayet güzel gözüküyor.

Yalnız p4 e gelince:
O donanıma biraz yüksek bir fiyat gibi geldi. Yani bana öyle geldi ama sizin içinize siniyorsa o da güzel bence en azından görünüşü 10 numara olmuş.

• Beğen
Tepkiler: furkantahiroğlu

Dizdar MERT

Forum Demirbaşı
Tepki
216
@Arda Şahbaz

Yazmayın böyle ya :D
Sonra sedonaci_baba çok bilmiştir sedonaci baba 14 yaşında değildir falan diyorlar:D

yasin emre erdoğan

Aktif Üye
Tepki
92
bisikletimizin fotoğrafları konu başlığının altına da kendi saukumun fotoğraflarını koydum lastikleri de 1.90 lık asfalt lastiği isterseniz ordan fotolarına bir bakabilirsiniz,görsel olarak görürseniz sizin için daha akılda kalıcı olur...