Yardım eder misiniz?

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında ceyhun555 tarafından paylaşıldı.

1. ceyhun555

ceyhun555 Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar benım acılen bısıklet almam laızm 200-250 ytl arası bır butcem var :bilmiom: ve acılen yardım ıstıyorum ne alım nasıl bır sey resmını koyun gosrerın lutfen acılen yardımcı olun 1.97 ayakkabısız boyum var ve 98 kıloyum:eek: acılen yardıma ıhtıyacım var bısıkletın tıpı yanı kadrosu borlanınkı gıbı ustu bolumu egık olursa bıraz sevınırım lutfen acıl yardımlarınızı beklıyorum ....mutlukalın :vroam:

ceyhun555

ceyhun555 Aktif Üye

Seviye:
    yokmu bılgısı olan :(

ceyhun555

ceyhun555 Aktif Üye

Seviye:
    arkadaslar ne alacam ne yapım sız soyleyın kac saat oldu cvp yok lutfen cvp yazın konunun altlara ınemesını ıstemıorum ...!!!

ceyhun555

ceyhun555 Aktif Üye

Seviye:
    ne desen haklısın erdoganlar bısıklet ozele mesaj attım okursan sevınırım...

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-15_10-56-13.png
Andrew Coggan CTL'in ne anlama geldiğini bir paragrafla açıklamış. Güzel de açıklamış: "CTL sadece ürettiğiniz gücü arttırmakla kalmaz, aynı zamanda "antrenman yaptıkça daha fazla antrenman...
Echelons-.jpg
Hazır bu konuya parmak basmış bir GCN videosuna denk gelmişken, forumda da tartışalım istedim :D [MEDIA] GCN, bisikleti hobiden öteye geçirmek isteyen herkesin mutlaka öğrenmesi gereken yakın...
IMG_20160426_171943.jpg
Merhaba arkadaşlar , bugun istanbul tıp fakültesinde halk sağlığı dersime girdim. Dersin bir kısmında su depolamak icin kullanilan plastik kaplarin hangi maddeden yapildigini ve bunu nasil...