Yardım..bu Pinerello alınır mı?

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
(link)

Arkadaşlar, linkteki bisikleti aradım, önde tiagra, arkada 105 bulunduğunu söyledi. Sitede yazdığına göre cantlar dahil full karbon, Dogma 65.1. kadro 51.
İlan başka bir şehirde olduğu için deneme bakma şansı yok, bu yüzden sizin fikirlerinizi almak istedim. (İndirim mümkün yazmış, belki 2.000 $ alınabilir.)
Bu fiyata bu donanım normal belki, ucuz sanıp atlamayayım.
edit: Pinarello, yanlış yazmışım adını, özür.

Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Büyük ihtimalle taklit (çin çakması :)) ürün..
Normal Dogma fiyatları, sadece kadroset olarak, 5000$ civarı..

• Beğen
Tepkiler: CevdetBilge

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Edip Dinçer
Üzüntü ve muz kabuğu.
Teşekkürler Edip. Adamı arayıp soracağım çakma Kitayskiy mi yoksa orjinal mi diye..Açmadı telefonu şimdi.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Evet, Pinarello Tayvan malıymış, belli ki çakma. Ben de aşağıdaki linkteki bisiklete bakmaya karar verdim. Telefonda sorularıma cevap veremedi, donanım nedir, jantlar nedir vs. gidip yerinde göreyim.

(link)

(kardeşim için bir bisiklet arayışındayız da, iyisini bulursam benim caad8 i ona veririm :evil:)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Yeniden merhaba.
Az önce Colnago ya bakmaya gittim. Bisiklet kutusundaydı, henüz kurulmamış, amerikadan gelmiş.
Üzerinde grup set olarak komple Campaglono Veloce kullanılmış. Krank FSA. Jantlar yine Campaglononun giriş modeli khamsin. Lastikler colnago T.

Bu arada giderken feci düştüm tramway yolunda. Lastik raylara girdi ve çıkmadı attı beni. Hasar hafif, trafik azdı neyseki. Sol tarafa yattım, sol vites kolu pis çizilmiş ve yeni aldığım quick-step şort sol tarafı biraz zarar gördü. Kolumu saymıyorum, geçer bir kaç güne kadar.
Colnago için 2.000 $ istiyor adam. Güzel bisiklet ama giriş seviyesi sonuçta, bu para eder mi ne dersiniz?