yardım arkadaşalr nfs u ile ilgili

kolala

Üye
Tepki
0
arkadaşlar ben babamın pc sinde nfs u2 yi indirdim sonra çok bölüm geçtim ama sonra babam bana kendi pc de oyna dedi ve bende babamın pc sindeki oyunun dosyalarını kopyaladım kendi pc deki nfs u2 nin dosyaları ile değiştirdim ama oyuna girdiğimde en baştan başlamıştı ve babamın pc sindeyken oynadığım bölümler gelmedi nasıl yapacağım lütfen yardım

Scudo

umut52

Üye
Tepki
40
babanınkinde belgelerim içinde nfs ile ilgili bir klasor görüceksin eğer varsa olması lazım o klasordeki dosyaları filanda kendi pcnde belgelerime taşı...

Mert Altıkardeş

Daimi Üye
Tepki
130
nfsu 2 nun save dosyaları belgelerimde değil document and settings içinde olur ben oynuyordum 3-4 sene once şimdi tam olarak hatırlamıyorum ama google nfsu2 save yaz orda hem save bulursun hemde nereye kaydeticeğini bulursun

Cengizhan Terzi

Forum Bağımlısı
Tepki
197
bak arkadasım
C:/ gir Documents and Settings e gir soora içerde bilgisayardaki hesabın adı var ona tıkla soora yukarda ki yazılan yere \Application Data yazısını kopyala yapıstır orda NFS Underground 2 yazar ona tıkla ordaki belgeyi al diğer bilgisayarın aynı yerine koy ama oteki dosyayı sil olur yani kısacası

C:\Documents and Settings/[Bilgisayarının Adı]\Local Settings\Application Data\NFS Underground 2 yazıp da enter a basarsanda olur ;);)