Yanan Günışıgı

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
08.04.2007 Kapadokya Ortahisar gezimiz.

Pazar sabahı güneşin gülümseyen yüzünü de fırsat bilerek çıktığımız gezimizi siz güzel insanlarla paylaşma arzusunu yaşadık.
Bu geziye kırılgan bir vucutla çıktığımı söylemek istiyorum.5 inden bu yana yaşadığım rahatsızlık hafif bir seyirle devam ediyor.Akşam antrenmanlarında aldığım soğuk neticesinde ilaçlı tedavi görerek ayaga kalkmaya çalışıyorum.Umarım Manavgat yarışına problem yaşamadan girebilirim.
Bu gezi de Sigara’yı bıraktıktan sonra eşsiz bir performans saglayan bankacı kardeşimiz sevgili Serkan’a teşekkür ediyorum.İkimizde inanılmaz bir keyif aldık.
Uzun zamandır,yanından geçmemize ragmen bir türlü gezi proğramımıza sokamadığımız bu manastırı keşif belleğimize yerleştirmek bizim için de verimli oldu.
Güzel bir seyir geçirmenizi diliyorum.
Yüregim ve Sevgimle…

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
Manastır gezimize başlıyabiliriz.
(link)

(link)

(link)

(link)
Giriş kapısının üzerindeki gözeneler burada çokca görünen güvercinler için yapılmışlar.
(link)
Manastırın büyük öğretim yeri.Dogal sütunlar bölge dokusunun yumuşak ve şekle girecek kaya yapısından oluşuyor.
(link)

(link)
Yıkılan kupbenin arasından göz kırpan gökyüzünü yakaladık.
(link)
Dogal bir sütunu ihtişamı ile yakalamaya çalıştık.
(link)
Kayaya oyulmuş ana kapı ve dini figürleri gözden kaçırmayın lütfen.Eski kavimlerden Lut’ların ihtişamı yansımış.
(link)

(link)

(link)

(link)

(link)
Gezinin sonunda bagışlayın nacizane: Çantalarımızdaki Ayvalarımızı yedik.
(link)

'''Bir gün hepimizin Aile olarak bir arada pedal çevireceği gün de gelecek.'''

Scudo

Ozge Deniz

Forum Bağımlısı
Tepki
328
çok güzel gezi.artık bahar her yere gelmiş:rolleyes: .sayenizde bizde gezmiş oluyoz.teşekkürler paylaşım için.sevgiler...

H.Can DEMİREL

Forum Bağımlısı
Tepki
950
Sevgili dostum Can DEDE periler diyarından yine çok güzel bir geziyle bizleri buluşturdun.Geçirdiğin rahatsızlık için üzüldüm:( Acil şifalar dilerim.Antremanada anca fırsat bulabildin sanırım.
Sayende harika bir kültürel gezi yaptım.Paylaşımın ve güzel fotoğrafların için teşekkür ederim:) Gezide sana eşlik eden Serkan kardeşimede selam ederim.Kendine iyi bak...

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
Sevgili Derya,bak neyi unuttuk diyorum.Baharın güzel kokusunu sizlerle paylaşmayı.Ege bölgesini yakan güneş bize ha diyince gülümsemiyor.Malum yağış konusunda da,diğer bölgeler gibi şanslı değiliz.Türkiyenin en az yağış alan bölgesi olarak avanyajlarımızda dezavantajlarımızda bizlerle.
Katkın için teşekkür ediyorum.
Yüregim ve Sevgimle...

• Beğen
Tepkiler: artofriding

artofriding

Daimi Üye
Tepki
261
Yine kapadokya, yine muhteşem bir gezi:D
Hiç düşünüyor musunuz bu insanlar buralarda ne yapıyor? Kiminin canı çekiyor, kimi o kadar güzel yerde gezemediği için komplekse giriyor, kimi de benim gibi şiddetle bulunduğunuz yöreye akın etmek istiyor:)
Bisikletle gezmek için dünyanın en güzel yerinde .ulunmak çok büyük bir ayrıcalıktır

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
@H.Can DEMİREL

Teşekkür ediyorum benim canım arkadaşım.Sen güzel insanın yüregine,güzel katkılarına.
Bu arada Manavgat yarışları ile ilgili detayları buradan bulabilirrsin (link)
Güzel günler Ailenle birlikte senin olsun.
Yüregim ve Sevgimle...

zazoo

Daimi Üye
Tepki
136
güzel bir havada çok keyifli bir gezi olmuş fotoğraflardan anlaşıldığı kadarıyla, ne güzel mekanlar onlar öyle ya içim gtti valla, kesin kararımı verdim abi, senelik iznimde bisikletimle ürgüpteyim :) bu haftasonu antalya'ya gelecek olmana da sevindim Ender abilerle birlikte sizlere destek olmak için manavgattayız biz de, görüşmek dileğiyle pedalınıza kuvvet!

nuriaktürk

Forum Bağımlısı
Tepki
1.394
vay serkan kardeş sordugun yeri hemen arayıp bulmuşun güzel gezi olmuş aksam antremanım olmasaydı bende gelirdim ama bu seferlik olmadı baska bir sefere artık.
candede sanada bravo bir gün önce hasta hasta benimle yapmış oldugun gezi pazar gün yine hasta hasta serkanı kıramayıp yollara düşdüğün için sana ne kadar teşekkür etsek azdır.

Ender Alıcıoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
3.923
Can'cım merhaba
Gene tüm yakışıklılığınla resimlerdesin. Senin şu ihtişamın, diğer görüntü resimlerini bastırıyor inan. Süpersin:)
Çok güzel yerlerde çok güzel bir gezi yapmışsın. Serkan da sana ayak uydurabildiğine göre o da iyi bir bisikletçi demek.
Manavgata gelirken yanına hafif giysilerindende al. Buralar bayağı ısındı. haberin olsun. Manavgat ta tabiki Antalya ekibi olarak sizleri destekleyeceğiz. Görüşmek üzere.

Sevgi ve selamlarımla.

M.Ergun GÖZET

Forum Demirbaşı
Tepki
688
Bisiklet
Fuji
Gerçekten bu kadar güzel reklam yapılamaz. Yoksa sen Turizmcimisin Can????
Hastalığın için geçmiş olsun, paylaşımın için çok teşekkürler kardeşim.

Banu B.

Forum Bağımlısı
Tepki
306
böyle güzel bir anlatım, böyle bir ahenk var mı bilmiyorum. tebrikler öncelikle size bu anlatım için, sonralıkla dostunuza katılımları için.:):):)
cidden manastıra gitmiş kadar olduk. hatta sizin betimlemelerinizle dikkatimizden kaçacak ayrıntılara kadar...
böyle bir kültür zenginliği içinde bisiklete binmek ayrıcalık sanırım... hep gezip hem görüyorsunuz.. hem de baharın tadını çıkarıyorsunuz.. ürgüpe sevgilerimle...
teşekkürler...

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Tebrikler ve teşekkürler.
Zamanında manastırı yapanlar baskı ve şiddetten nereye kaçacaklarını biliyorlarmış. Sizde şehrin sıkıntı ve stresinden nereye kaçacağınızı bulmuşsunuz.:)
Öyle rahatlatıcı bir coğrafya ki biz bile ekran karşısında rahatlıyoruz.
Teşekkürler - teşekkürler.

İslam Gölge

Forum Bağımlısı
Tepki
790
İsim
İslam GÖLGE
Bisiklet
Cube
vahu Can abi haber verseydiniz de beraber gezseydik
biz de gezdik bu pazar

abrean

Daimi Üye
Tepki
360
merhaba can
umarım bir gün yollarımız kesişir. aynı cografyadayız ama bir o kadarda uzagız!
serkan'ın sigarayı bırakmasına sevindim ( tebrikler )
görusmek uzere.
esen kalın

theasfalt

Üye
Tepki
25
Merhabalar.Kapadokya gezilerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. İnşallah günün birinde sizlerlede pedallarız.
Can dede eşsiz sunumun için teşekkürler. Çok güzel betimlemişsin, eline sağlık.
Derin sevgilerimlle...

felis911

Forum Bağımlısı
Tepki
859
ayaklarınıza sağlık arkadaşın sigarayı bırakmasına çok sevindim devamını dilerim beni de 5 ay oldu kolaylıklar teşekkürler

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Böyle güzel mekanlarda yapılan turları gördükçe,Bostancı sahilinde yaptığım kısa turların tekdüzeliğinden sıkılmaya başladım doğrusu.Fırsat yaratıp sizlerle bir araya gelmemiz lazım.Ellerinize sağlık.Sevgiler..

candede

Forum Bağımlısı
Tepki
1.050
15.04.2007 Uluslararası Manavgat MTB Maraton yarışları öncesi arkadaşlarımızla dinletideyken.
Mustafa.Volkan.İsmail.Nuri ve Ben
(link)

• Beğen
Tepkiler: rahmankarataş

rahmankarataş

Forum Bağımlısı
Tepki
707
selam
sevgiye
pedala
devam