yalova uludağ

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
17 ocak cumartesi akşamı yenikapıdan yalova burdan bursa ya pedal (gece sürüşü ) uygun bi yerde konaklayıp 18 ocak pazar uludağ tırmanışı makul bi saatte iniş ve mudanyadan istanbula dönüş olarak planlanan tura aktılmak isteyenler olursa görüşelim yalova bursa otobüs opsiyonlu olabilir katılımcılar olursa görüş birliğine göre karar verilecektir.

Scudo

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
19:30 yenikapı yalova feribotunda yer var arkadaşlar ben biletimi aldım
bu maceraya ortak olmak isteyen yok mu yahu

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
yarın benimde niyetim var ama kesin bişey diyemiyorum... saat kaç gibi yola çıkmayı planlıyorsun?

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@Fatih Özgenlik

sabah 7:30 gibi çekirgeden çıkmayı düşünüyorum cep 0533 371 93 05

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
yalova uludağ gezisi tek başıma olarak başarıyla tamamlanmıştır kısaca yazayım daha sonra resimli metin koyacağım
yalovadan 21:00 da hareket yalova bursa yolu pedallanmıştır çekirgeye 24:30 varılmıştırçekirgede konaklama sabah 09:00 hareket 12:30 da uludağ hoteller bölgesine varılmıştır 15:00 uludağdan iniş 17:00 çekirge 17:30 çekirgeden hareket 18:30 mudanya bursa feribot iskelesine varış mahalle kahvesinde ısınırken bir gurup bisikletli ile buluşma ve 20:30 gemisi ile istanbul yenikapı k.çekmeceye pedal ve son

guneyharun

Aktif Üye
Tepki
297
Gerçekten tebrik ederim,azim ve kararlılığın sonucu bu olsa gerek. Umarım bu turunu görüntülüyebilmişsindir ve bizlerle paylaşmanı isterim;)

• Beğen
Tepkiler: Aytekin Erzan

AydınGünaydın

Forum Bağımlısı
Tepki
1.381
süpersinn aytekinn hocammm formu açtım gezi tur organizayonlarlarda uludağ gezisini aradım ama malesef ertelnmiş ama sen yinede yapmışsın tbr ederim. fotoları sabırsızlıkla bekliyor olacagım

• Beğen

Taner Yavuz

Forum Bağımlısı
Tepki
788
@AYTEKİN ERZAN

Tebrikler,ciddi bir performans turu!Sadece Uludağ'a çıkmak bile beni yeterince korkutuyor,sizin ki bayağı bir efor gerektirmiştir eminim!

• Beğen

ramazankurucay

Forum Demirbaşı
Tepki
788
yorumsuz...bu tempoyla gayet başarılı bir tur...
çekirgede 24:30 gibi bi saatte nasıl konaklama yaptınız önceden ayarlamıştınız umarım... turun en önemli ayağı konaklama..olmazsa olmazı..

• Beğen

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
çok teşekkürler arkadaşlar hala daha yorgun hissediyorum herkese tek tek cevap veraceğim şu an işe gidiyorum 1-2 gün içinde herkesin merak ettikleri konuları ve soruları cevaplayacağım tektek fotolar var ama ben yüklemeyi bilmiyorum edirne gezimi de sefa yıldız yüklemişti şimdi ona tekrar rica edeceğim herhealde bu gün içinde olur görüşmek üzere tekrar teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: Taner Yavuz

tuncdemir

Üye
Tepki
56
Selamlar,

Mudanyadaki bir grup bisikletçiden biri olarak Aytekin abi'nin yorgun ama tükenmemiş olduğunu gözlemlemiştim... Gerçekten tebrikleri hakediyor...

• Beğen

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@tuncdemir

sağol kardeşim sizde iyi yol yapmışsınız birde paylaşsanız diyorum benim resimleri ve metni erzurumdan aydın arkadaş ellerine sağlık şimdi yayınladı

@Fatih Özgenlik

hocam sizinle buluşamamak çok üzücüydü bidahaki sefere umarım

@cannon9

çok sağol resimler yüklendi sağolsun erzurumdan aydın arkadaş yaptı o işi beni biliyosun teknoloji özürlüyüm senle msn de çok konuşacağımız şeyler var

@temu90

temucum çok sağ ol umarım seninlede güzel geziler yapma olanağımız olur resimler erzurumdan aydın arkadaş tarafından yüklendi

@halil atalay

halil kardeşim çok sağol birgün senide çıkaracağım oraya bunu bilerek yaşa olurmu resimler yüklendi

@AydınGünaydın

aydın bey çok sağolun sizin bu geziyi yapmamdaki rolünüz çok büyük artık palan döken diyebilirmiyiz sıradaki

Aytekin Erzan

Forum Bağımlısı
Tepki
2.086
@tanerxc500

taner kardeşim tebrik ettiğin için teşekkürler ama ben bunu tur olarak değilde bir serüven ve bir rüya olarak tanımlıyorum bilmiyorum farkettinmi
bunu yapmayı çok istiyordum umarım birgün sen ben ve daha birçok arkadaşla birlikte tekrarlarız

@serhad k

çok teşekkür ederim

@precipice

değerli hocam paragrafın başındaki yorumsuz kelimesi ve üç noktayı anlayamadım
önceden yer ayırtmadım daha önce online rezervasyon sitelerini kontrol ettiğimde bölgedeki tüm hotellerin boş odası olduğunu tespit ettim ayrıca genelde bilmediğim yer ve otellere önceden rezervasyon yapmam düşüncem şu yolda kalmış birine türkiyede mutlaka bi yardım eden çıkan olur bunun örneklerini önceleri çok yaşadığım için bu konuda türk halkına gerçekten çok güvenirim yorumunuz için teşekkürler lütfen merak ettiğiniz başka bir konu varsa sorun soru almak beni onurlandırır tekrar teşekkürler karada görüşmek dileğiyle sağlıklı sürüşler dilerim

@Koray Karaman

sağol kardeşim hep beraber nice güzel gezilerde birlikte oluruz inşaallah