Yalova mtb cup başlığı

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
@cw_scream

yatalık kalmak için herhangi bir ücret ödemek gerekiyor mu?

Scudo

merihpeker

Üye
Tepki
33
Herkese teşekkürler arkadaşlar.
Sizde olmasanız nerden bilgi alıcaz bilmiyorum.
Ben cumartesi 1530 vapuru ile istanbul yanikapıdan geçecem yalovaya. Denizçalı ya pedal çevirecem. Aynı vapurla gelecek olan arkadaşlarla tanışmaktan büyük onur duyarım. Birlikte pedallarız. tel:05057733363
Yarışta herkese başarılar

selimcan

Aktif Üye
Tepki
179
Bu akşamdan itibaren Denizçalı'dayız bizler de.

Cumartesi günü 27C akşamı 15C

Pazar 24C lik sıcaklık ve yağış olmayacak

• Beğen
Tepkiler: İLKER TAŞ

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
ankaradan gelecek varsa arabada boş yer var. cmtesi sabah 07:00 da yola çıkıyoz.. 532 722 63 95 isteyen arasın..

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
arkadaşlar hazırlıklarımı bu akşam yaptım ama büyük bir talihsizlikle ön attrıcımı kırdım moralim alt üst oldu ama yarışı izlemeye gelecem

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
son dakkikada ön attırıcıyı bir arkadaşdan temin ettim cumartesi yalovada görüşmek üzere arkadaşlar istanbuldan pendikten 12 vapuruyla yalovaya gececem istanbuldan katılacak arkadaşlar varsa 12 de buluşabiliriz bana bu numaradan ulaşabilirsiniz

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
91 doğumlular yarışabilir mi? junıormen kategorisinde?

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Yarış çok güzeldi.Fotoğraflar fotohasan ın sitesinden bakılabilir yanlız Hasan Abi ye sordum bugün fotoları düzenleyip yarın koycakmış...herkese iyi forumlar yarışta başarılı olan arkadaşlarıda tebrik ediyorum ve başarılarının devamını diliyorum.

• Beğen
Tepkiler: macerakolik

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
(link) Buardan Sertaç'ın çektii resmlere bakabilirsiniz...bu fotolar 1.3 magapiksel olan mini ps2 ile çekilmiştir(ama çözünürlüğü ii ).İyi forumlar...

sertacr88

Forum Bağımlısı
Tepki
355
@mert fr

Loooo onee ? ps2 deil be yaw PSP o :D
Resimler üzerinde hiç bi renk ayarı yapamadım çünkü pc de photshop yüklü deildi ve çabucak ekliyeyim dedim:D

• Beğen
Tepkiler: Hardrider

ahmet ozgen

Forum Bağımlısı
Tepki
613
gidicem gdicem dedim aylarca ama bu yarışa nasipmiş,bir gün önce parkurda gezdim çok zorlu olmasada teknik ve antrenman isteyen çok keyif vericiydi.Ortam gerçekten çok güzeldi beğendim.Yarışta hakeza öyleydi çok büyük keyif aldım ilk yarışım olması nedeniyle çok iyi bir derece beklemiyordum ama beni sevindirecek kadar yeterliydi ki oldu sevinçliyim.Önümüzeki yarışlara bakıcaz :D:D(yazı röportaj gibi oldu,alıntı yapabilirsiniz:D)

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
yıldız,junıor,elit b kategorisi aynı anda yarışa başladığı için bi karmaşıklık vardı,arkadaki elit b bas bas gibi bişiler bağırıyodu :) bizde tabi basacak hal mı var ? teknik iniş yerleri belediye otobüsü gibi eline alan indiriyo :D çıkışlarda nefesi yetmeyenlerde yine bisikletini ellerine alarak çıktılar...en keyifli yarış elit lerinkiydi birkaç kız yarışçı hariç bizim inmeye korktuğumuz yerleri herifler pedal basarak iniyodu :p

selfpower

Daimi Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
@latif kavak

:D :D belki iki kısıma ayrıldı,ama benim önümdekiler elle iniyolardı haliyle bende o iniş yerlerini bisikletle inemedim...inermiydim onuda bilmiyodum :) boşu boşuna bi yerlerimi kırmak işime gelmezdi

Mert Bağcılar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.214
Bisiklet
Cannondale
Arkadaşlar şu andan itibaren fotohasan resimleri sitesine yüklemekte buda link (link)