yalova cınarcık

İLKER TAŞ

SPECİALİZED. S-WORKS M5 HARDTRAİLL ALL......
Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
merhaba arkadaşlar 28 mayıs pazar günü güzel bir gezi planladım güzelde bir rota sectim maltepeden pendik ordan vapurla yalova ordan ver elini cınarcık yemek ihtiyac vesayire ve dönüş ben tekrar aynı yolla dönmeyi düşünüyorum mesafe ortalama 50 km benle gelmek isteyen sıkı biniciler varsa irti bata gecelim yalınız sıkıcı olur değilmi birde aynı rotayı 3 sene önce gitmiştim te başıma hantal bir 20 kg lik demir yığınıyla bakalım son sistem 12 kg luk la nasıl oluyormuş verdiğimiz paraya değmişmi tel no 05364928372 e mail ilkermtb@hotmail.com sevgiler saygılar

Scudo

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
ilker yol nasaıl bize uyar mı yoksa biz gelmeyelim mi

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott

tam bir roadbike yolu uyar abi uyar yol genelde alsfat 6iniş 5cıkış var hatırladıgımkadarıyla 70 km bulabiliriz tabi ben haric memet seni aramızda görmek şeref verir turgut abi de geliyo ekip kuruldu

birde ben karar değiştirdim darıcadan gececez yalovaya yolu uzatmak icin tabi kararlaşırsak he bu arada 08 30 da bostancı iskelesi önünde buluşuyoruz

memet ya ben diyorumki gel şu ismi değiştirelim burgaz da neymiş bunlar delikanlı adamı bozar bak sana bir isim buldum apdülrezzakbinselam şaka şu burgaz olayını bi ac bakalım sende ne gibi hatırası var burgaz adasıyla alakası varmı benimkisini biliyosun

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
abi oraları karıstırma burgazıma laf atma kusura bakmayın bugun ben gelemedım ama en kısa surede o turu yaparız tarık abinin arka vitesi bozulmus sanırım oralarda hayırlısıyla dönmussunuzdur iinsallah

İLKER TAŞ

Tepki
794
İsim
İLKER
Bisiklet
Scott
döndük ki ne döndük ama keşke gelseydin be memet neyse sen kafanı takma ayın 11 de adpazarı yapıyoruz senide bekleriz