Yağmurda pedallıyor musunuz? Pedallayayım mı? Pedallayalım mı? Hı?

ERTĞRL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Sedona
Malum İstanbul'u tornado vurdu, siz çıktınız mı? Çıksam mı? Ekipmandan yana bayağı eksiğim var, çamurluk ve yağmurluk dahil. Ama böyle kuru kuru evde haftasonu geçirmek de bunalttı. Hafif gaza ihtiyacım var gibi, "çık, ben hep çıkıyorum" diyen bulursam çıkacağım. Veya Pendik'ten yola çıkıyorum, "gel çıkalım sahilde turlarız yağmur patlarsa da bir yerlere sığınırız macera olur", diyen olursa ona da açığım. He? Olmamı?
Ekrana bakmaktan sıkıldım baya.

Scudo

onur güneş

Forum Bağımlısı
Tepki
183
Kendine guveniyorsan ruzgarda giderim diyorsan buyur yollar senin :)

Samsung Galaxy S2 Telefonumdan Tapatalk Kullanarak Gönderildi.

Berke

Road Bike Cyclist
Tepki
5.964
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ben sabah çıktım deniz kenarlarında rüzgar fena yol bisikleti sürdüğüm halde zorladı.

• Beğen
Tepkiler: Berke

ERTĞRL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Sedona
Rüzgar da ekten tabi doğru diyorsunuz. Öyle oturacağız o vakit evde. Sağolun.

Tepki
15
kardeşim saat 19:30 da tur var bisiklet ist anatolia face grubunda etkinlik var ben katılacağım
arkadaşlarımın işi çıktı tek bile olsam gideceğim.
neden bilmiyorum ama yağmur altında o sırılsıklam olmak güzel geliyor bana

tel numaram : 0507 756 60 67 ara yada watsap veya msj yoluyla anlaşalım

• Beğen
Tepkiler: ihtiyar

ERTĞRL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Sedona
@SEYFULLAH MEHMET SÜER

Çok güzelmiş, aradığım cesareti buldum gibi. Tam olarak nerede buluşulacak, ne yapılacak? Biraz ayrıntılı bilgi alabilir miyim?

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Seyfullah arkadastan ogrendigime gore pendik'ten bostanci'ya imis tur. Sahane olacagindan eminim. Katilacagim. Malum gemlik turunu gerceklestirememenin buruklugunu burada atacagim. Gorusmek dilegiyle.

ERTĞRL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Sedona
@dogukan demirbek

Harikaymış o zaman Pendik-Bostancı benim rutin turum, ne güzel olur ekipcenek geziniriz. Saatine doğru telefonlaşır haberleşiriz. Yağmur çamur demeden. Orada görüşürüz, çok sağolun.

GökhanRR

Daimi Üye
Tepki
138
Selam Arkadaşlar bugün saat 17 de cadde bostan 60.yıl parkı önünden sabaha kadar sürecek olan critical mass ın turuna katılacağım gelmek isteyen varsa ben Kartal sahilden 60.yıl parkına doğru saat 16:30 da hareket edeceğim turla ilgili bilgi (link)

Dipnot:Güneş çıktı :D

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Bu tur icin simdiden ciktik. Kartal tarafindan benim bulundugum maltepe tarafina dogru gelen - sagolsunlar - arkadaslari beklemekteyim.

Gunes cikti. Hava birden guzellesti. Bir tek ruzgar var onu da arkaniza aldiginiz vakit tur icin sahane bir gun. Bekliyoruz.

ERTĞRL

Aktif Üye
Tepki
140
Bisiklet
Sedona
Çok teşekkür ederim arkadaşlar, hiç umudum yokken çok güzel bir tur oldu. Tekrarlamak dileğiyle. Sağolun.

• Beğen
Tepkiler: Cycmode

Cycmode

Daimi Üye
Tepki
375
Bisiklet
Pinarello
Keyifli turdu teşekkür ederim. Tornado dediler fırtına dediler inanmayın bunların hepsi yalan ;)

http://i60.tinypic.com/mcyhja.jpg

http://i57.tinypic.com/29v0ww.jpg

• Beğen
Tepkiler: ERTĞRL

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Ilk grup halinde turumdu. Ama sahaneydi. Sahane insanlar tanidim. Tekrarlamak dilegiyle.