Yabancı siteler.

Bikeman-c

Aktif Üye
Tepki
51
(link)

Selam arkadaşlar. Acaba bu siteden alış-veriş yapan var mı ? Sağlammıdır yani onu merak ediyorum.

Scudo

Cyclist999

Forum Bağımlısı
Tepki
896
İsim
Harun Sayı
Bisiklet
Giant
Sitenin, Bisiklet üzerine olan pazarda en büyüklerden biri olduğunu biliyorum. Ama gümrük işlerini bilemiyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
forumda gerekli araştırmayı yapabilirsiniz, daha önceden bu konular açılmıştı.Kısacası güvenli ve forumdaki bir çok kişi alışveriş yapmıştır.

Ferhat Öz

Daimi Üye
Tepki
211
Bisiklet
Salcano
Evancycles ı tavsiye ederim.70 doları geçince kargo bedava.Chain reaction da bildiğim kadarıyla evan a göre biraz daha makul olmasına rağmen kargo ücretinin daha yüksek olması sebebiyle aşağı yukarı ikisindeki fiyatlar eşittir.Ayrıca sorunuzun cevabı güvenilir bir sitedir.

Bikeman-c

Aktif Üye
Tepki
51
Bütün cevaplar için teker teker teşekkürler arkadaşlar. Ayrıca bu evancycles sitesi için de çok teşekkürler.

Arda Yavas

Üye
Tepki
39
Selam, bu sitelerden alisveris yapacaksan su anda degil, ocak ayinin hemen basinda yap derim. yilbasi icin alisveris yapan cok oldugu icin fiyatlari biraz yuksek tutabilirler. ocak ayindan itibaren de stok fazlalarini eritmek icin kampanya yaparlar, cok daha ucuza alabilirsin almak istediklerini ;)

Chain Reaction cycles ingiliz menseili bi site, muadilleri ise:
(link)
(link)

Irlanda'da yasiyorum, buraya 4-5 gunde gonderiyorlar. Sanal kartta sorun cikarmadilar.