İptal Edildi Yabancı Dil Kursu - İngilizce (İstanbul)

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında McMILLERR tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. McMILLERR

McMILLERR Aktif Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Arkadaşlar,

İngilizce eğitim veren, tanınan bir yabancı dil kursu'na ait 2 KUR eğitim fırsatı satıyorum.
    Kadıköy-Şişli-Bakırköy Şubelerinde istenilen kurdan eğitim alınabilir. 2 Kur haftasonları 2 gün toplam 9.5 ay, haftaiçi ise 4 günden süre kısalabiliyor.

Tüm ödemeleri bitmiş olan 2 Kur eğitim hakkını piyasa fiyatının 3 de 1 i fiyatına satıyorum.

İhtiyacı olan ve bilinen bir kurstan uygun bir fiyata eğitim almak isteyen arkadaşlarımız için umarım yardımcı olabiliriz.

Detaylı bilgi almak isteyenler mesaj atabilir.

Fiyat: 750 TL
    .
    .
    .

İlginizi Çekebilir

drink-up.jpg
Merhabalar, Bicyling.com'un güzel bir makalesini paylaşıyorum :) Alıntı yapılan metin; 8 Quick Recovery Tricks to Get You Back on the Bike Bisiklet üzerine tekrar çıkmanızı hızlandıracak 8 püf...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...
6.png
Strava'cıların korkulu rüyası dijital epoyu konuşuyoruz bugün :D Sportmenliğe aykırı davranan bu KOM avcılarının bunu neden yaptığını, nasıl yaptığını, ve bunu nereden anlayabileceğimizi...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.