XTR-XT-LX-deore arka vites, dual kol,aynakol

ozantuna

Forum Bağımlısı
Tepki
270
XTR arka vites uzun bacak
Lx aynakol orta göbek
Xt dual Kol
Deore ön vites
Sram 991 Ruble
Fiyat 450 TL
Hepsi Tertemiz ve çiziksizdir.
Ozan Tuna 0533 4828024
YAzdıklarımın dışında bir şey varsa tüm ürün hemen geri alınır.

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Scudo

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
Güzel parçalar..

Bunların ayrı ayrı fiaytlandırma yani satışı var mı?

AHMET SAFA

Aktif Üye
Tepki
106
eğer ayrı satış olursa lx kollarınızla ilgilenirim...

tolga1976

Forum Bağımlısı
Tepki
2.380
@ali kıran

Sanırım sahibinden başka bir tek biz kendi kendimize gelin güvey oluyoruz. Aynakolun fiyatı nedir??

oguzcigsar

Forum Bağımlısı
Tepki
87
e banada lx göbek kalmış, bende ona talibim :) Fiyatı ne kadar???

ozantuna

Forum Bağımlısı
Tepki
270
@Tolga Ayla

Kimsenin gelin güvey olduğu yok.Özelden herkeze cevap yazıldı.Kimseden ses çıkmadı Parça satılacak diye bir şeyde yok ilanda.Yinede soran arkadaşlara özelden cevabını yazdım kimseden ses çıkmadı bir şey soracaksanız özel mesaj siye birşey var.Aynakol 300 TL

Ali ERTURAN

Forum Demirbaşı
Tepki
354
Bisiklet
Whistle
Ben böyle bir fiyat politikası görmedim.
Aynakola 300 TL demişsiniz; arka aktarıcı için 180 ön aktarıcı için ise 45 TL istemiştiniz.Daha dual kollar ve rubleyi saymadan 525 TL etti ...

Eğer aynakola 300 TL diyorsanız geri kalan parçaları 150 TL ye alabilirim.
Toplu alım-tek tek alım arası 20-30 TL fark eder ama bu kadar da etmez ...

En başta benim almayı düşündüğüm parçalar var ama ana fiyat üzerinden çok dengesiz fiyatlar.Neyin ne kadar olduğunu tam olarak bilmediğim için bütçe çıkaramıyorum, plan yapamıyorum .

İşinize karışmak gibi olmasın ama demem o ki; her parçaya tek tek fiyat verebilirseniz daha net müşteri bulabilirsiniz.Hem sizin hem de alıcılar için daha iyi olur ...

Teşekkür ederim.
Selamlar ;)

ozantuna

Forum Bağımlısı
Tepki
270
Alicim Ben Seti Parça Parça satmak istemiyorum.Açıcası Tek tek satıp Uğraşmak istemiyorum.Tek Tek Fiyat verirsem Gideri çok olan ayna kol arka attırıcı hemen satılır diğerleriyle ben uğraşmak zorunda kalırım.Ben Set olarak cazip bir fiyat yazdım.Bu nedenle parça fiyatı tek tek pahallıya gelir.Beş kişiye birden kargoya git parayı al telefonla konuş vb şeylerle uğraşmak istemiyorum.istersen seti sen tüm al diğer parçaları makul fiyatlara sat.Hem daha ucuza istediğin parçayı satın almış olursun.Tek Tek satacaksam Aynakol 300 TL arka attırıcı 180 TL dual kollar 170 TL dir.daha ucuzada satmayı Düşünmüyorum.Seti Sıfır Alsanız 800 TL Ben 450 Yazdım.Zaten Toplu alan arkadaş 350 400 TL ucuza almış oluyor.
İyi Akşamlar.

karaburga

Daimi Üye
Tepki
98
Bisiklet
Trek
Madem herkes birparçaya talip aranızda anlaşın parayı toplayın parçaları ucuza alın :)).

ozantuna

Forum Bağımlısı
Tepki
270
KardeŞim Sen kim oluyorsunda Benim İlanıma böyle bir Mesaj Yazıyorsun.İkinci el Kurallarını oku kendine gel.İsteyen İstediği Fiyata İstediği Malzemeyi Satar.İsteyende Alır Üçüncü Kişiyede Yani sana NE.Bölüm yöneticilerine de bu Arkadaşı şikayet ediyorum.İlanlara bu şekil mesajlar yasaktır.kaldıki Benim dışımda çok az kişi yazdıklarımın dışında parçalarda bir şey varsa geri alırım diye garanti verir.
Fiyatlara Gelince Ben Bu ürünleri mağazadan aldım.Sıfır Fiyatları Aynakol :380 TL Arka attırıcı 250 TL Dual kol 240 TL Sadece bu Sram ruble 180 TL zincir deore ön aktarıcı en ucuzu 30 TL Hepsi 450 TL fiyat vermişim.Sen çok Pahahlı diye benim ilanımı kirletiyorsun.İsteyenin istediği fiyatı isteyebileceği bir yer kaldıkı ben sete yarı fiyatını istedim