İptal Edildi Xtr m975 filibir ve vites için indicator

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
arkadaşlar forumdan bi kardeşten aldığım jant setimde sorun var bu konuda 2. mesajım çnce bilyelerden sandı idik ama malesef ruble tutan filibir gövdesinde olduğunu anladık şimdi bana sıfır m975 disc gibeğin ruble filibirinden lazım

birde vites durumuu gösteren indicator adı verilen vites gösterici lazım elinde olanlar fiyat bildiren özel mesajlarını bana iletirlerse memnun olurum

Scudo

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
arkadaşlar bi abim xt göbeğin filibirininde olabileceğini söyledi xt filibirde olur bu arada

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
hala aranıyor yokmu elinde veya bildiği yerde aradıklarımdan olan :(

Ahmet Göker Derya

Forum Demirbaşı
Tepki
451
770 veya 775 Xt serisi göbeklerin filibirleri 1'e 1 uymaktadır. XTR ile XT arasında yalnızca kullanılan malzeme farkı vardır. XTR göbeklerin body kısımlarını sıfır olarak bulmanız imkansız. 770 serisi XT göbekleri sıfır olarak alıp filibir kısmını çıkartıp kendi xtr göbeğinize takarak kullanabilirsiniz. Yalnız 14 numara alyan gerekiyor ki bulmanız zor olabilir. XTR göbeklerin body kısımları titanyumdur ve içerdeki tırnaklar kırılmadıysa arıza yapma olasılığı çok düşüktür. İçlerine zamanla toz vs girdiğinden çalışması değişir. Bu göbeklerden iyi anlayan birisinin body kısmına bakım yapması şart. Bunun içinse basınçlı hava ve temizleyiciler vs gerekiyor. Bunları kullandığınız XTR göbekler ile fazla haşır neşir olmuş birisi olarak yazıyorum. Ayrıca ben yine de etrafa bir soruşturacağım;sıfır olmasa da bir ihtimal bulabilirim.