Satıldı Xt parçalar ve Beyaz Ameoba Vitra gidon ve boğaz - SATIŞ İPTAL -

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Sefa Yıldız tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Sefa Yıldız

Sefa Yıldız Onursal Üye

Seviye:
    Selamlar arkadaşlar , elimde bulunan yeni topladığım bisikletimden çıkma satılık parçalar ...

Xt vites kolları :

2009 ' da alınmıştır azda olsa çizikleri vardır , temiz kullanılmış yarışa girmemiştir , çalışmasında herhangi bir sorun yoktur ...

Fiyat 125 Türk lirasıdır.

Xt orta attırıcı :

2007-2008 modeldir , Temiz kullanılmış , ufaktanda olsa çizikleri bulunmaktadır çalışmasında herhangi bir sorun yoktur .

Fiyatı : 50 Türk lirasıdır .

Xt arka attırıcı :

2008 model'dir çalışmasında herhangi bir sorun yoktur , çizikleri vardır ,temiz kullanılmıştır ..

Fiyat 50 Türk lirasıdır .

Beyaz gidon ve boğaz :

Çizikleri vardır , elçiklerin altında kalan kısım da rahatlıkla çiziklerin oldugu belli olmaktadır .

Fiyat 80 Türk lirasıdır ...

Kargo alıcıya ait olmakla birlikte , pazarlık yoktur .

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_11-10-30.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
nibali1_3387201b.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
upload_2016-8-11_15-47-54.png
Merhaba, Power metrenin gerçekten ne işe yaradığını merak edenler için örnek bir senaryo hazırladım. Diyelim ki performans ölçümü yapan bir dükkan açtım. Bu dükkanda bazı ölçümler yaparak bana...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.