İptal Edildi Xt ortagöbek rulmanı

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında bisikletcanavari tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bisikletcanavari

bisikletcanavari Onursal Üye

Seviye:

Bu orta göbeğin rulmanlarından bulunduğum şehirdeki sanayide bulamadım. Bulabilecek olan arkadaş varsa bana yardım etmesini rica ediyorum.

2. Taner Yavuz

Taner Yavuz Bisikletkolik

Seviye:
    Enes,rulmanın çapı nedir?

bisikletcanavari

Seviye:
    Vallahi abicim elimde kumpas olmadığı için çapını bilemiyeceğim. Sanayide bir rulman bulduk, dış çapı tuttu fakat iç çapını tutturamadık :s

4. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Adana'da Dağ Bisiklet'te görmüştüm. Haftasonu oraya gideceğim, hala bulamamış olursan beni ara, alıp sana yollayabilirim. Tel: 0537 7189865

bisikletcanavari

Seviye:
    Selamlar,
    Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim. 2 senem Adana'da geçti :) Yarın İbrahim Abi ile bi irtibata geçeyim. Ellerinde varsa benim için çok iyi olacak :)

Tekrardan teşekkür ederim.

6. Deniz

Deniz Üyeliği iptal edildi.

Bisiklet:
    Cannondale
    Seviye:
    Rica ederim. Büyük ihtimalle ellerinde vardır, yoksa da İbrahim Abi bulur. Çünkü sık sık soruluyormuş rulmanlar, elindekiler bitse de getirtir diye düşünüyorum...:in:

7. Bozcan

Bozcan Forum Bağımlısı

Seviye:
    Rulmanları nasıl söküyorsun? Benimkilerde de sorun var. Belki ankarada sanayide bulabilirim.

bisikletcanavari

Seviye:
    Selam Bozcan,
    http://www.enduroforkseals.com/id10.html Sağdaki ''Crank'' başlığından üstten 5. fotoğrafta hedefi farklı kaydet diyerek pdf dosyasını bilgisayarına indir. O parça rulmanı sorunsuzca çıkarabilmek için yapılmış güzel bir icat. Sanırım 120 $ fiyatı var :) Fakat sistemi anlayıp aynı işi görebilecek bişeyler yapılabilir. Ya da en kötü ihtimal çekiç-tornavida ile girişmek gerekecek :D

9. Hasan Çağri

Hasan Çağri Onursal Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Ben çekiç tornavida ile girdim zamanında ama Shimanolar geröekte rulmanı değişmesin diye yapılmış resmen iyi çalışmak gerekiyo yoksa rulman yatakları rahmetlik olabilir...

bisikletcanavari

Seviye:
    Arkadaşlar rulman referans numarası ''6805 2rs'' imiş. Bu numara sayesinde rulmancılardan bulunabilir.

Rulman çıkarmak için ise kafamda yukarıdaki verdiğim linktekine benzer bir parça yapmayı planlıyorum. Umarım beceririm.

İlginizi Çekebilir

increase-average-cycling-speed-3.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
kayseri.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
strength-training-program-for-cyclists.jpg
Merhabalar, Forumda zaman zaman sorulan ve tartışılan bir konu olması sebebiyle ve güzel de bir antrenman programı bulmamla birlikte bu konuyu foruma kazandırmak istedim :) Programda 6 temel...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.