Xt M770 Aynakol Sol Kol...

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
selamlar bana xt 770 sol kol lazım nereden bulabilirim .....

ebay e baktim 75 dolar ve çok uzun süre bekliyorsunuz gelmesini...

bildiğiniz güvenilir ve ucuz bieyer varmı....

2. elde alınabilir iyi günler...

• Beğen
Tepkiler: Yunus YILMAZ
Scudo

Levent Kırça

Forum Bağımlısı
Tepki
338
Bisiklet
Salcano
Tek başına bulman zor olur sanırım. Yani alan ya da satan sağ-sol olarak verir. Sağ tarafı parçalayıp elinde sol kalan biri...

Şansın açık olsun diyeyim :)

• Beğen
Tepkiler: Taner Rona

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
durum şu; aynakolda hiçbir sorun yok . elimde sol kol var fakat sol kolun dişlileri aşınmış ve aynakolu tutmuyor.....sadece dişliler tüzünden tertemiz aynakol heba oldu....bunun için aklına çözüm gelen varmı yada aynısı basına gelen .....erdoğanlarda 760 serisi sol kol var fakat hem görüntü hemde hafiflik bozulmasın istiyorum....

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
durum şu elimde 770 aynakol var fakat dişleri aşınmış ve aynakolu tutmuyor....yoksa aynakol tarafındaki dişler sapasağlam ...ne yapabiliirm aklıan çözüm gelen varmı...

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
durum şu elimde 770 serisi kol var fakat kolun aynakolu tuttuğu dişliler aşınmış....aynakolda sorun yok sadece koldaki dişlilerde sorun var ve tutmuyor ...çözüm nedir....

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
elimde 770 serisi sol kol var fakat sol kolun dişleri aşınmış aynakolu tutmuyor bu konuda ne yapabilirim ....

bu arada kusura bakmayın netteki sorun yüzünden bir kaç kez mesaj gitmiş .......

gurkan

Forum Bağımlısı
Tepki
1.236
İsim
Gürkan
Başlangıç
1990—91
Bisiklet
Trek
Bisiklet türü
Diğer

Taner Rona

Forum Bağımlısı
Tepki
691
Bisiklet
Bianchi
@gurkan

çok teşekküerler hocam ama fiyat 90 dolar + kdv de düşünürsek 150 tl ye gelicek bana salak bir kol ....2. el yada sorunu çözen bir uygulama olursa daha iyi olur....

yazık sisteme bak bir kolu 150 tl ye satıyorlar ya :mad: en çok güvendiğimiz shimanonun Türkiye de yedek parçası bile yok 770 için ....

bu arada eyer bulamassam erdoğanlardaki 760 kollardan düşünüyorum bir sorun olurmu 760 kol taksam??