Satıldı XT Aynakol - Michelin Wildgripper

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında acartaylan tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. acartaylan

acartaylan Kıdemli Üye

Seviye:
    Xt - Aynakolun modeli FC - M 739 dur. 22- 32 -44 dişli ve kol uzunluğı 177,5 . Dişliler temiz durumda, kollarda bir-iki taş sıçramasından oluşan çok küçük çizikler dışında hiçbir çizik yok (fotolardan anlaşılacaktır), göbek hollowtech değil. İstediğim fiyat 80 tl. -

Lastikler Michelin Wildgripper 26 * 2.00 . 500 km kadar yol gidildi, genelde asfalt gördü. Kullandığım lastikler (irc advantage pro, schwalbe marathon plus, maxxis tt larsen ) içinde en iyi yol tutuşu olan lastik olduğunu söyleyebilirim. Arazide, yağmurlu havada yol tutuşu mükemmel. Adetinin ağırlığı 760 gr - . Oldukça az bir yıpranma var; patlamaya karşı direnci de iyi, ben bir kez patlak sorunu yaşadım.
    Çiftinin fiyatı : 70 tl.

Fiyatlarda herhangi bir indirim ya da takas düşünmüyorum . Kargo alıcıya ait .
    Alıcının öğrenci olması durumunda PTT ile kargoyu ben ödeyebilirim.
    Son olarak da bir rica: lütfen boş mesajlarla konu kalabalığı yapmayalım.

taylan acar - cep 505 484 66 43
    e mail: acartaylan@gmail.com

İlginizi Çekebilir

ONECOL.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
1.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
1917315_10156712026035253_5430136571405157378_n.jpg
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sağlık raporu almak için hekiminize başvuruyorsunuz aslında bunların ne kadar önemli tetkikler olduğunu az kişi biliyordur birçok kişi formalite olarak görüyor, hekim...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.