Satıldı XT 11-34 Ruble = 40 YTL

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Peterminator tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Peterminator

Peterminator Aktif Üye

Seviye:
    XT 11-34 Ruble
    1 Sezon kullanılmıştır, Temizdir, daha çok uzun sure kullanılabilir.
    290 Gr.
    Fiyat 40 YTL dir ( Mağazada sıfırı 90 YTL dir)

Resimlerde görünen lekeler yağ kalıntılarıdır, temizlemeyi üşendim.

[​IMG] [​IMG]

Tüm ürünlerde Kredi kartına 2-24 ay taksitle satabilirim ancak %10 komisyon kesileceğinden verilen fiyatlara bunu eklemeniz gerekecektir.

Ciddi alıcılar lütfen transilvan@yahoo.com a email veya 05353470078 numaraya SMS atsın. Bu siteye haftda 1 sefer giriyorum buradan irtibata geçmeye çalışmayın lütfen.

MSN: thetransilvan@hotmail.com

Peter

2. HaliliOzturk

HaliliOzturk Onursal Üye

Seviye:
    Peterminator aynı ilanları defalarca açma lütfen.
    Eğer ki açmak istiyorsan eski ilanın bir linkini bölüm mod.una gönder ve kilitlenmesini/kaldırılmasını iste.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-9-26_14-19-40.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
6.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...
20150722_101715.jpg
yaklaşık 2 sene önce serçe parmağım kırılmıştı, bayramdan önce aynı yerden tekrar kırıldı, boksör kırığı diye geçiyormuş bu kırık tipi... Sağ el olduğundan günlük işlerimde aksaklıklara neden...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.