xrs 030 tiagra

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında hüseyin ozan tarafından paylaşıldı.

1. hüseyin ozan

hüseyin ozan Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    Merhabalar. xrs 030 almaya karar vermiştim ta ki yakından görene kadar. vites kollarından çıkan kablolar okadar itici görünüyordu ki tiksindim resmen. o kabloları apex teki gibi gidona bağlamanın bir yolu var mı acaba?

2. emrahozkan

emrahozkan Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Focus
    Seviye:
    yok, tiagrada öyle (eskiden 105 te de öyleydi). 105 kol ile değiştirmen gerekir astarı yüzünü geçer pahalıdır kollar. apex al madem beğenmedin...

3. Abdülkadir Ergin

Abdülkadir Ergin Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Bende apex bakıyordum ama kadroları benim city sport'a benziyor. Değiştirseler ya şu kadroları daha şık modern bir çizgiyle artık...

hüseyin ozan

hüseyin ozan Aktif Üye

Bisiklet:
    Sedona
    Seviye:
    çok teşekür ederim.

İlginizi Çekebilir

Drafting_Graph_1024x1024.png
Merhaba forumdaşlar :) Aslında başlığı "Drag nedir? Yenir mi?" yapmayı düşündüm ama bu bir Drag'a giriş konusu değil, Drag'ın ne olduğunu zaten bilenler için beyin yakan bilgiler içeren bir makale...
upload_2017-1-21_18-23-21.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
7.png
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...