XLC Trekking Multifunctional Gidon kullanan var mı?

Umut SÜRÜCÜ

Aktif Üye
Tepki
177
Bisiklet
Focus
Selam arkadaşlar.

Aranızda başlıkta adı geçen barı kullanan var mı acaba? Forumda ilgili başlık bulamadım..

(link)

(link)

kullanan ya da hakkında fikir sahibi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.

Saygılar...

Scudo

Edip D.

HTFU!
Tepki
5.376
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Diğer
Umut merhaba.
Bu gidonlara genel olarak kelebek gidon da deniliyor. O şekilde arama yapınca şu başlıkları buldum;

(link)
(link)

Umarım yardımcı olur :).

• Beğen
Tepkiler: Umut SÜRÜCÜ

Umut SÜRÜCÜ

Aktif Üye
Tepki
177
Bisiklet
Focus
XLC marka kelebek gidon ile ilgili bir sonuca varamadım. Arkadaşlar genelde pedalbisiklette satılan kelebek gidon ile ilgili olumlu yorumlarda bulunmuşlar fakat XLC ile ilgili ne olmulu ne de olumsuz bir yorum yok..

Tamer KAMIŞLI

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Başlangıç
2008—09
Bisiklet
Sedona
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Anladığım kadarıyla XLC yeni yeni piyasaya çıkmaya başladı. Bende Pedal Bisikletten aldığım Modolo gidonu kullanıyorum ve bu gidonu kullanan birçok kişi var forumda. Bugün Muratoğlu Bisiklete gittim ve Sezgin abiyle biraz sohbet ettik. Baradine fren pabucu aldım daha öncede Brooks sele ve XLC sünger elcik almıştım. Abi Brooks'ları döşemişsin diyince (dükkanda onlarca Brooks sele vardı) Brooks ve XLC'nin Eskişehir bayiliğini aldım dedi. Sıkıntı yaşayacağınızı sanmam. Kelebek gidon tiplerinde Modolo genelde öneriliyor, Amoeba markalı olanlarda ters açı olayı vardı, hatalı üretimdi kısacası. Umarım XLC'de böyle bir sorun yoktur. Bu ters açı olayını forumda ve google'da araştırın derim.

• Beğen
Tepkiler: Umut SÜRÜCÜ