Satıldı XLC Gözlük

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında samed akman tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. samed akman

samed akman Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    XLC Gözlük.3 adet Siyah,Sarı ve Şeffaf değişebilir camlı. Orjinal kutusunda. Boyun ipi ve torbası dahil. 100% UV korumalı. Deneme amaçlı camlarını söküp taktım. Hiç bir sorunu yok. Sıfır. 45 ytl kargo dahil. Son fiyat...

Tel:05556424699

Vaktim olunca fotoğaf çekip koyacağım.

[​IMG][/URL][/IMG]

2. Levent Topcu

Levent Topcu Forum Demirbaşı

Seviye:
    Merhaba, ben ilgileniyorum. Ürünün gerçek fotolarını koyabilirseniz size hemen cevap vereceğim.
    Teşekkürler..

samed akman

samed akman Aktif Üye

Bisiklet:
    Specialized
    Seviye:
    Merhaba,

Şu an fotoğraf makinem yok. Gelir gelmez hemen koyucam.Bu arada 3 lens de fiyata dahildir. İstanbul içi elden teslim alırsanız 40 ytl olur...

4. HaliliOzturk

HaliliOzturk Yeni Üye

Bu ilani hangi arkadasim onaylamis bir fikrim yok, ancak ürünün gercek fotografi olmadan, temsili fotograf ile ilan acmaniza izin veremiyorum.

Ilan kilitlenmistir. Orjinal fotograflarla ilaninizi tekrar acabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

fatman_1591.jpg
1- Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı arttıracaktır....
upload_2016-6-24_11-17-2.png
Performans sürüşü yapanların yanıtını aradığı bir soru olsa gerek: Aslında, her şart altında mevcut durumumuzdan daha hızlı nasıl gidebiliriz diye de özetlenebilir. Benim düşüncem aynen şöyle:...
GARMİN SABAH.jpg
Merhaba, Şu an aktif olarak kullandığım garmin 520 model bir bisiklet bilgisayarım var. Otomatik olarak stravaya kayıt atıyor. Hız yükseklik vs 3 aşağı 5 yukarı aynı. Lakin yakılan kaloride baya...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.