Xl kadro yol bisikleti

ikan yüzgeçgölü

Daimi Üye
Tepki
110
Bisiklet
Lapierre
arkadaşlar en az ultegra yada sram rival-force setli
2014-2015 model karbon yol bisikleti arıyorum.

Scudo

Tolga Tunçel

Forum Bağımlısı
Tepki
195
Elimde orjinal 2015 model Look 675 XL 57 kadro bisiklet var. Yaklaşık 50km yol yapmıştır. Sıfırdan farksızdır. Ultegra 6800 11 grup set ve shimano rs jant seti, fizik r3 sele bulunmaktadır. İsterseniz jant setsiz de verebilirim. İlgilenirseniz 0 532 204 96 14 Tolga Tunçel. Görüşmek üzere...

ufukorkmaz

Üye
Tepki
0
İsim
ufuk k.
merhaba carbon titanium ve aleminium alaşımı consept bir bisikletim var.türkiyede tektir 6 sene öce falan on bin tl civarına aldığım bir bisiklettir. markası lancia momo design urban bike. farklı bir bisiklettir. zincir yoktur onun yerine dişleri olan kayış aktarım elemanı olarak görev yapıyor. dizlere yük binmesinden dolayı uzun vadede sıkıntı olmaması için kayış kullanmışlar. gövdesinde hiçbir kaynak yeri yoktur tekparça yekpare bir gövdeye sahiptir. jantları tekerleri farklı ve çok kalitelidir. kalitesiyle tasarımıyla görenlerin ilgi odağı olan bir bisiklettir. hiç tamir görmemiş ve çok az kullanılmıştır. hiç bir parçasında değişim yada sıkıntı yoktur çok temizdir. sıfır görünümündedir tamamen. zaten çok çok az kullandım bisiklet kullanmaya vaktim olmuyor siteyede değerini bilen birine satmak için üye oldum. fiyat olarak 3750 tl düşünüyorum

ikramofis

Üye
Tepki
0
İsim
ikram ofis
Başlangıç
1967—68
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Single Speed
Merhaba, aradan yıllar geçmiş.. Hâlâ satlık mı?