Satıldı XCR remote kontrol beyaz maşa ve uygun ürünler. - SATILDI -

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Ercan Saygılı tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Ercan Saygılı

Ercan Saygılı Forum Demirbaşı

Seviye:
    Maşa kasım ayında alınmıştır, hiç acılmamıştır her hangi bir sorunu yoktur. Başka maşa aldığım için satıştadır. Üzerinde ufak tefek çizikler vardır rahatsızlık vericek düzeyde degildir bunlar. V frenle ile kullanılmıştır. Fiyatı 120 tl kargo benden.

Scud beyaz gidon Tertemiz bir ürün diyemem çizikleri mevcut,elcikler takıldıgında cok rahatsız etmeyen cizikleri mevcut fiyatı 20 tl

Sedona borladan çıkma gidon ve boğaz ciziksiz tertemiz fiyatı 35 tl

Aomeba 27.2 sele borusu ve 30.9 adaptör kullanımdan dolayı ufak tefek çizikleri mevcut. Fiyatı 30 tl

Tüm ürünlerde kargo benden.

İlginizi Çekebilir

wide_tire.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
Ekran Görüntüsü (6).png
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
20170411_091317.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.