xc 250 en uygun fiyat nerede?

Konu, 'Kron' kısmında skull_mrt tarafından paylaşıldı.

1. skull_mrt

skull_mrt Kıdemli Üye

Seviye:
    İstanbulda xc250 alan arkadaşlar hangi ödeme şekliyle kaça aldıklarını yazabilirlermi rica etsem. iyi forumlar

2. salim kurt

salim kurt Üye

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Atilla bisikletde kampanya varmış 499.00 tl yazdılar netten bak istersen.

3. gok

gok Bisikletkolik

Seviye:
    performans bisiklette 510 pesin demisti.bedava kargo 510 aldim.diger bayileri bilmiyorum.2012 modeller beyaz-turuncu beyaz-mavi -beyaz-yesil renklerinde oluyor.ona dikkat et derim.kampanya olsun sakin 2011 gibi modele bakma.2012 modeller gercekten rulmanlı göbek olsun sürüs-konfor cok güzel.asfaltta slim teker düsünmedigim seri akıcı performansi iyi olan tek bisiklet diyebilirim.bunu bazı ust model mtblerde deneyimim oldugu icin soyluyorum.

4. Ahsen Okyay

Ahsen Okyay Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Dahon
    Seviye:
    bizim burdaki atilla bisiklette 500 tl

İlginizi Çekebilir

Adsız.png
Selam,ben Erkin Kalender,Eskişehirde yaşıyorum,10 gün önce 18 yaşımı doldurdum,genç bir kardeşinizim.Farkettiğim üzere son zamanlarda yoğun olarak arkadaş ve sporcu çevrem Herbalife...
upload_2016-6-14_16-59-6.png
Soru böyle: "yokuşta daha iyi çıkmak için tek çözüm yokuş antrenmanı mı?" ve benim yaşayarak öğrendiğim bir cevabı var. Yıllardır beni tanıyanlar bilirler "yokuş özürlü" birisiyim. Bunda nispeten...
strength-training-program-for-cyclists.jpg
Merhabalar, Forumda zaman zaman sorulan ve tartışılan bir konu olması sebebiyle ve güzel de bir antrenman programı bulmamla birlikte bu konuyu foruma kazandırmak istedim :) Programda 6 temel...