Xc 2000

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Taner YALGIN tarafından paylaşıldı.

1. Taner YALGIN

Taner YALGIN Yeni Üye

Arkadaşlar bugün 2009 Kron xc2000 aldım. Öncelikle Bianchi'den vazgeçmem konusunda forumdan bana yardımcı olanlara ve E- Bisiklet'ten bana Kron'u tanıtan Sedat Bey'e çok teşekkür ederim. Alacağı bisiklet için 700-800 lira arasında bütçe ayıran arkadaşlara xc 2000i tavsiye ederim. Bu arada bence Mekanik disk fren ile V fren arasında çok ciddi olmasa da ayırt edilebilecek bir fark var. Herkese tekrar teşekkürler ve saygılar:)

sadana bunu beğendi.
  2. Okan Bozkurt

Okan Bozkurt Kıdemli Üye

Seviye:
    Hayırlı olsun yeni bisikletiniz, kazasız belasız sürüşler.

3. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Kazsız belasız sürüşler.İyi forumlar...:in:

4. ercan günes

ercan günes Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    hayırlı uğurlu olsun kaedesim doğru bir karar wermissin

İlginizi Çekebilir

1.jpg
Bisiklet sürerken beni son derece rahatsız eden ve bir türlü çaresini bulamadığım hadiselerden biri de sürekli burnumun akması. Mevsim dinlemiyor, yaz-kış bisiklet üzerinde olduğum sürece burnum...
upload_2017-2-6_11-22-43.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....