Xbicycle - XBYC 813 impertex Bisiklet çantası heybe

eodr

Üye
Tepki
36
İsim
erıl demr
Bisiklet
Mosso
Xbicycle veya xbyc 813 diye geçiyor.
Gittigidiyordan 80 tl ' ye aldım.
İmpertex kumaştan üretilmiş.
Çanta 3 parçadan oluşuyor , birbirinden ayrılmıyor.
60 litre hacmi var ve toplam 5 bölmesi var .
Su geçirmemezliğini evde test ettim. 1-2 dakika suyun altına tuttum su geçirmedi.
Ben ürünü şık ve kullanışlı buldum , e fiyatı da gayet uygun. Daha kullanmadığım için kalitesini bilemiyorum. Umarım sorunsuz bir şekilde turlarda kullanırım.
Ucuz alternatif arayanlar için düşünülebilir.
IMG-20170609-00094.jpg IMG-20170609-00095.jpg IMG-20170609-00096.jpg IMG-20170609-00097.jpg IMG-20170609-00098.jpg

Scudo

chevrenoir

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Mosso
Çanta arka vites attırıcıya denk gelmiyor mu? Büyüklüğü bir sorun teşkil etti mi?

Ahmet Bag

Daimi Üye
Tepki
489
İsim
ahmet
Bisiklet
Scott
@eodr
zannedersem çantayı ters montajlamışsınız, gördüğüm kadarı ile önü arkaya gelmiş, dikkat ederseniz reflektör arka tarafa bakmalı.

chevrenoir

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Mosso
@ahmetbag
Ters takılmamış bence reflektör ters takılmış çantaya:) Fermuarların doğrultusu doğru çünkü

eodr

Üye
Tepki
36
İsim
erıl demr
Bisiklet
Mosso
Sanırım reflektör ters takılmış :) Reflektör arkaya gelirse fermuar seleye dogru bakıyor bir garip :)

@chevrenoir Hayır sorun yok arka aktarıcıya gelmiyor. Rublenin en küçük dişli hizasında

• Beğen
Tepkiler: chevrenoir

Yalchinosis

Daimi Üye
Tepki
319
İsim
Yalçın
Bisiklet
Dahon
Bence de ters duruyor bu tip çantalarda kesik köşe öne doğru olur ki çanta sürücünün topuklarına çarpmasın diye. Çantaya gelirsek bence iş görür.

• Beğen
Tepkiler: Çağdaş78

ozips

Aktif Üye
Tepki
309
İsim
özalp
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Çanta ters duruyor topukların çarpacaktır. Tecrübe ile sabit :))

Aşırı yağmurda su alacaktır. 1 saate yakın sağanak yağmurda gidince azda olsa su alıyor. Her ihtimale karşı çöp poşeti içine koyabilirsin yağmur ihtimali var ise :)

chevrenoir

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Mosso
@eodr
Bir yanlış anlaşılma olmuş : D
Çantada bir terslik yok , bende şu çantadan vardı ;

pr_01_1406.jpg

Reflektörler arkaya geliyor ve fermuar kısmı öne, seleye doğru geliyordu , 40 günlük bir turda kullanmıştım açıkçası bir terslik hissetmemiştim.Ta ki şimdi senin fotoğrafta görene kadar:D Ama büyük bir problem olmamıştı benim için, zaten çok kullanmadığım eşyaları koyuyordum oraya sadece biraz daha sık kullandığım şeyleri fermuara yakın koyuyordum ki çıkarıp koyması kolay olsun diye.
Yani kısacası çantayı ters bağlamışsın benim tecrübeme göre ayaklarının değmesi de muhtemel daha önce dendiği gibi.

Ahmet Bag

Daimi Üye
Tepki
489
İsim
ahmet
Bisiklet
Scott
arkadaşım fermuar yönü arkaya bakar diye bir sabit durum mu var bilmediğimiz? öncelikle reflektör yönü doğru çünkü: heybenizin cep kesim açılarını kontrol ederseniz pedal çevirirken topuklarınızın çantaya değmemesi için yukarıdan aşağıya doğru bir açı ile dikilmiştir.

eodr

Üye
Tepki
36
İsim
erıl demr
Bisiklet
Mosso
@ozips @ahmetbag Aynen öyle şu an dogru montajını yaptım ve biraz kullandım topuklarım carpmıyor reflektorler arkada. Fermuar öne bakıyor onun da bir sorun teşkil edecegini zannetmiyorum.

• Beğen
Tepkiler: Ahmet Bag

chevrenoir

Üye
Tepki
3
Bisiklet
Mosso
@eodr Teşekkürler paylaşım için, bende bugün aynı mağazadan siparişini verdim umarım yarın elimde olur.

• Beğen
Tepkiler: eodr
Tepki
0
İsim
Bünyamin
Bisiklet
Diğer
merhaba bende almak istiyorum ama hiç internette videosunu bulamadım ama nasıl birşey olduğunu merak ediyorum