www.eforbisiklet.com.tr - Neden güncellenmiyor?

Konu, Kron kategorisinde M.A.Y. tarafından 15 Şubat 2012 tarihinde paylaşıldı.

 1. M.A.Y.

  M.A.Y. Forum Bağımlısı

  Kayıt:
  22 Kasım 2010
  Mesajlar:
  686
  Beğeniler:
  560
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Diğer
  Kron kullanıcısıyım. Üretici firma Efor bisiklet'in sitesine girdiğimde son güncel kataloğun 2009 yılına ait olduğunu görüyorum. Kron, ülkemizde yerli markalar arasında hatırı sayılır bir yere sahip. Kron'a göre daha az tercih edilen ve daha az bilinen Ümit Bisiklet bile her sene sitesini güncelliyor. Efor Bisiklet'in bu durumu hakkında bilgisi olan varmı?
   
 2. Erdal Yılmaz Bisikletkolik

  Yaş:
  36
  Kayıt:
  5 Ağustos 2011
  Mesajlar:
  3.705
  Beğeniler:
  5.460
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Canyon
  Sirkeci'deki mağazalarına daha önce uğrama fırsatı bulmuştum. Ellerinde gerçekten çok güzel kron marka bisikletler ve tüm bisiklet aksesuarları mevcut fakat ürünlerine ait güncel bir siteleri ne yazık ki yok. Sanırım siteleriyle sürekli ilgilenen birileri yok yada ilgilenmek istemiyor olabilirler.
   
  M.A.Y. bunu beğendi.
 3. Mahsus Mahal

  Mahsus Mahal Daimi Üye

  Kayıt:
  28 Haziran 2011
  Mesajlar:
  398
  Beğeniler:
  101
  Şehir:
  İstanbul
  Adı:
  Aydın Bez
  Bisiklet:
  Specialized
  Sirkecideki mağazalarına her gittiğimde gelecek ay güncellenecek, gelecek ay yeni modeller gelecek, mart ayında fuar var oraya gelin demelerinden bıktım usandım. Üstelik nedense 2009 model bisikletler vitrinde dura dura yenilenmeden 2012 model oldular!
   
  M.A.Y. bunu beğendi.
 4. salim kurt

  salim kurt Üye

  Kayıt:
  7 Şubat 2008
  Mesajlar:
  60
  Beğeniler:
  27
  Şehir:
  İstanbul- Maltepe
  Bisiklet:
  Geotech
  Karınları tok. nasılsa kendi satış kitlesinde rekabet edeni az. Kendini geliştirmeyen piyasadan silinir, bunun farkına geç varacaklar. Büyümeyi düşünmüyorlar galiba. Çoktan sedonayı geçmeleri gerekiyordu normalde.
   
  M.A.Y. bunu beğendi.
 5. salim kurt

  salim kurt Üye

  Kayıt:
  7 Şubat 2008
  Mesajlar:
  60
  Beğeniler:
  27
  Şehir:
  İstanbul- Maltepe
  Bisiklet:
  Geotech
  Logo güzel, isim güzel, modeller güzel, alıcısı memnun, sağlam bir reklamla kendilerini aşmaları gerekiyordu. hatta bence dünya capında bile marka değeri olabilirdi. ama türk milletinin genel sorunu sorumsuzluk bir başarı elde eder ve devamını gedirmez öyle kalırız. Kobi danışmanı falan baksınlar hakikaten sinir bozucu. Bu sektörde neden dünyayla rekabet edemeyelim ki. Yerli arabamız yok bari bisikletimiz olsun. Sedonayı bu konuda tebrik ediyorum devamını diliyorum.
   
  M.A.Y. bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-25_19-39-23.png
Daha önce açtığım konularda periyodizasyon ve antrenman planlamadan bahsetmiştim. Aynı şeyleri tekrar etmemek için açtığım konuların bağlantılarını verip, konuda anlattıklarımdan kısaca özet...
chris-froome-descending.jpg
[ATTACH] Profesyonel gibi inin Tekrar selamlar. Geçen hafta İngiltere'de yayınlanan Get into Road Cycling isimli dergiden "profesyonellerden tırmanma teknikleri" ile ilgili bir makale...
upload_2015-9-22_17-4-3.png
Fast After 50'de Joe Friel kiraz suyunun iyi bir uyku için faydalı olduğunu, çünkü kiraz suyunun uyku sırasında melatonin üretimini arttırdığını yazıyor. Tabii iyi uyku da şiddet antrenmanları...