Woodman carbon mu XTR mı ?

M3rt

Aktif Üye
Tepki
7
ön ve arka göbek olarak ağırlıkta woodman carbon lar daha hafif olsada tekerlerin kolay dönüşü olarak woodman carbon göbekleri mi yoksa XTR göbekleri mi önerirsiniz ? ve galiba woodman göbekler pek kolay bulacağım parçalar deil. nerede satıldığını bilen biri yazarsa sevinirim

Scudo

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Woodman carbon göbekler şu anda bulunmuyor bildiğim kadarıyla piyasada...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Evet piyasada yoklar... Ama hafiflikleri kadar sağlam göbeklerde değiller açıkçası...

• Beğen
Tepkiler: BF Okuru

Hakan Yazman

Forum Bağımlısı
Tepki
5.443
Çağrı doğru belirtmiş, XTR kadar güvenilir olmadıkları aşikar, Woodman ın en önemli avantajı rulmanlı olması bir de hafifliği...

Hasan Çağri

Forum Bağımlısı
Tepki
4.701
Bisiklet
Specialized
Telleri tutan çemberleri bu hafifliği sağlayabilmek için fedakarlığa gidilmiş en önemli kısımları...

M3rt

Aktif Üye
Tepki
7
ben woodmanların bi ara karaköydeki trek bayisinde olduğunu biliodum ama şimdi dediğinize göre piyasada yoklar. o zaman xtr almak en mantıklısı olcak. peki xt göbeklerle xtr göbekleri karşılaştırırsak arada çok fark var mı ? çünkü fiyat olarak aralarında çok fark var.

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
xt ve xtr arasında farkedilir derecede akıcılık farkı vardır.ve tabiki ağırlık farkıda var

• Beğen
Tepkiler: bisikletci

bisikletci

Forum Bağımlısı
Tepki
380
Başlangıç
1987—88
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
Tabiiki XTR

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA

Bibendum

Forum Bağımlısı
Tepki
463
Tabiki Xtr Woodman de neymiş Alattin bisiklet bulmuş birkerelik ucuz malı getirmiş Türkiyeme !...
Vermiş bisikletçilerde coşkuyu millete malın arkası yok bide mal mal olsa kaç kişide o göbekler kırıldı bilen varmı ?
Ben hemen bir örnek vereyim Pedal bisikletteki Selim Giraud o göbeklerle jantı kurdu sonra ön göbekten bir ses tabanca sesi gibi baaaaaaaaam üç tel nakavt ....

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA