windstopper jersey tavsiyesi

burhanozer

Forum Demirbaşı
Tepki
85
arkadaşlar windstopper-softshell bisiklet forması arıyorum yol bisikleti kullanıcısıyım belimi kapatacak jersey tarzında fit bişey önerebilirmisiniz
ayrıca rüzgar ve hafif yağmuru geçirmemeli
sadece yağmurluk görevi görmesin istiyorum birazda polarsı ısıtıcı bişi olsun fiyatıda 100- 200 tl arası olursa süper olucak

Scudo
Tepki
20
Bisiklet
Mosso
Polar yapı bana sorarsanız bisiklet formasına ters, formanın teri dışarı atması lazım. Ama geçen arkadaşa kışlık bisiklet forması diye eşofman takımına benzer bir şey geldi eBay'den, dış yüzeyi parlak naylonumsu, bana sorarsanız su geçiriyordur, iç yüzeyi de bildiğiniz polar. Sizin ihtiyacınız olan şey sanırım birden fazla giysi katmanı. Her şeye rağmen bakmak isterseniz eBay'de 50 dolara satılan kışlık forma takımlarına bakabilirsiniz.
Düzeltme: Yazım hatası.

Ozan Duran

Forum Bağımlısı
Tepki
621
Bisiklet
Cannondale
Polar yapı bisiklet formasına ters değil, neredeyse bütün giyim firmaları kışlık ürünlerinde polarsı/yünsü ince bir katman kullanıyor. Ayrıca polar teri dışarı atabilir.

Tepki
20
Bisiklet
Mosso
O zaman Decathlon'da satılan polarlarda bir gariplik var :) Fazla polar kullanan biri değilim, fikirlerim yalnızca tavsiyedir, yanlışsa affınızı dilerim :(

burhanozer

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Arkadasimin bahsettigi 50$ lık formadan degilde softshell gibi polarli bisey ariyorum.buldukalrimin ya fiyati cok ucuk yada cok dandik yada resimlerden cok bisey anlasilmiyor dısı gorunuyor ici gorunmuyo incemi kalinmi belli olmuyo

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Murat B.

Forum Trolü
Tepki
12.204
Bisiklet
Specialized
İstediğiniz özellik ve fiyatta ürünü Türkiye'de bulmanız çok zor gibi gözüküyor. İki hafta önce açılmış bir konuda ihraç fazlası ürünlerden bahsediliyordu, onlara bakabilirsiniz:
(link)

Yurtdışında pek çok üründe sezon sonu indirimleri başlamış olduğu için çok ciddi indirimler söz konusu olabiliyor, örneğin:
(link)
(maalesef %50 indirimle bile 200 liranın üzerinde, işin kötüsü 75€'luk gümrük limitinin de birkaç kuruş üzerinde).
Ekleme: bu ceket gerektiğinde forma cebinde taşınabilen ince yağmurluklardan, sizin aradığınız türde değil.

Ebay'den nerde üretildiği, ne tür kumaş kullanıldığı belli olmayan ürünleri kullanmanızı tavsiye etmem. Görüntüsü aynı olup nefes alabilirliği sıfır olan bir ürün alırsanız hiç bir havada giyemezsiniz.

burhanozer

Forum Demirbaşı
Tepki
85
Kardesim ilk linki takip ediyordum aradim small kalmamis 2. Linkteki pound euro degil fiyati 300lirakadar yapiyor gumrukle 360falan yapiyor.
Kardesim ebay aliexpres giyim yonunden dedigin gibi vasat seviyede dedigin gibi ikinci linkteki yagmurluk tarzinda ayrica yine bulamadik bisey:)

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi