Windows Phone için km uygulaması?

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında tolsen92 tarafından paylaşıldı.

1. tolsen92

tolsen92 Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhabalar.Görüyorum arkadaşlarda iosta ve androidde km sayac programları oluyor strava ile baglantılı windows phone da var mı.Lumia kullanan arkadaşlardan yardım istiyorum

2. çimtay

çimtay Aktif Üye

Adı:
    Hakan ÇİMTAY
    Bisiklet:
    Orbea
    Seviye:
    Ben Runtastic kullanıyorum. İnternet bağlantısına da gerek yok. Pil daha uzun gidiyor. ;)

tolsen92 bunu beğendi.
  3. Ahmet A. Atalay

Ahmet A. Atalay Aktif Üye

Bisiklet:
    b'Twin
    Seviye:
    Endomondo bu iş icin wpde en iyisi internette gerektirmiyor.

4. gokhantig

gokhantig El Pájaro

Seviye:
    Ben Strava uyumlu olarak CycloMeter kullaniyorum. Bugune kadar Windows Phone'da bulunan tum uygulamalari denedim ve en iyisi oldugunu dusunuyorum. Runtastic ile 2 saatlik bir turda %70'den fazla sarj kaybi yasarken CycloMeter ile en fazla %15 sarj kaybi yasaniyor. Ekranini istediginiz gibi ayarlama imkanina da sahipsiniz. Denemenizde fayda var..

CycloMeter | Windows Phone Uygulamaları+Oyunlar Mağazası (Türkiye)

İlginizi Çekebilir

qweqwe.jpg
Bugün 2lerde çıkıp Google Haritalar Bu rotaya oruçlu gidiş geliş yaptım eve geldiğimde iftar okunmuştu ve benim boğazımda tam gırtlağın orasında sağ ve sol tarafta basit çizimle...
22.png
@GS1975 Selam, Aslında size yazmamıştım swiftin ne olduğunu soran arakadaşa yazmıştım.Fakat sizde sordunuz verdiğim linkteki konuda bir arkadaş şöyle bir ileti göndermiş.:) ; Zwift iyi bir fikir!...
22.png
@okkesmutlu Selam,trainerdaki alıcıdan değil ANT+ özelliği olan saatlerden alıyor. [ATTACH]