Wiggle'da neden kargo pahalı?

Konu, 'Alışverişle İlgili Genel Konular' kısmında Mustafa Kocabaş tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa Kocabaş

Mustafa Kocabaş Forum Demirbaşı

Seviye:
    Benden en az 25$ istiyor. Denemek için en hafiflerden bir kaç ürün attım sepete yine de aynı. Sizden de 25$ mı istiyor? Çünkü forumda tavsiye eden çok wiggle'ı, 25$ kargo ile bu kadar tavsiye edilmesi garibime gitti. Bir tek benden mi bu kadar istiyor acaba diye merak ettim :D
    Chains ve Merlin'de 8-9$, evans'da biraz daha pahalı ama gene wiggle'dan baya ucuz.

2. Halil EROĞLU

Halil EROĞLU Sanat'ın babası...

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Yok bizden 25$ istemiyor. Bizi seviyor.

Şaka bir yana, alışveriş sepetin 50$'ın üzerindeyse standart kargo ücreti ikiye katlanıyor...

3. Erdal Yılmaz

Erdal Yılmaz Onursal Üye

Bisiklet:
    Canyon
    Seviye:
    wiggle kargo ücretini abarttı bence de. En iyisi bir kaç kişi ortaklaşa ürün alıp kargo ücretini paylaşmak.

YüzSürKoş bunu beğendi.
  4. Ertuğrul Mengi

Ertuğrul Mengi Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Merida
    Seviye:
    Ben geçen hafta aradığım bir ürünü sadece Wiggle'da buldum, Tracked delivery seçtiğim için mecbur ödedim 32$, koymadı değil yani :/

İlginizi Çekebilir

2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
upload_2016-4-29_8-53-12.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
Aero-vs-Lightweight-2.jpg
Güzel öneriler veren bir tırmanış makalesini paylaşıyorum :) Linkin orjinali: Cycling Tips: How To Climb Faster And Easier [ATTACH] Zirveye hızlı ve kolay ulaşmanın ağrısız yolları Her...