Wiggle

Scudo

PoliceBike

Üye
Tepki
111
İsim
Okan T
Bisiklet
Bianchi
@Carraro71
Teşekkür ederim hala kodumu göndermediler ama ben alacağım bisikleti bile seçtim :ssrtcbya:

NoCycling

Forum Bağımlısı
Tepki
1.751
İsim
Mustafa K.
Başlangıç
2017—18
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@PoliceBike Mail adresinizi istemişler ilettiniz değil mi?

PoliceBike

Üye
Tepki
111
İsim
Okan T
Bisiklet
Bianchi
@Carraro71
Evet ilettim. Önümüzdeki hafta göndereceğiz kodu dediler. Tamam dedim ben de. :tskler:

• Beğen
Tepkiler: NoCycling

Ozbf

Üye
Tepki
69
İsim
Oz
Merhaba,

wiggle dan trainer sipariş edeceğim ama bedava kargo seçeneği çıkmıyor. You have bulky items diyerek 29 dolar kargo ücreti gösteriyor. Bedava seçeneği kaldırıldı mı bilginiz var mı?

PoliceBike

Üye
Tepki
111
İsim
Okan T
Bisiklet
Bianchi
@Ozbf
Sanırım boyut büyük olduğu için öyle bi seçenek olmuyor.

ophellia

Aktif Üye
Tepki
55
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar şu ürünü almak istiyorum acaba vergi uygulanabilir mı? Birde adres olarak PTT gösterip oradan elden alabiliyor muyuz ?
(link)

Veto8

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
@ophellia

$22’i geciyor, vergi uygulanir. Bildigim kadariyla da yapamiyorsunuz elden almayi.

EnesKlf07

Daimi Üye
Tepki
532
İsim
Enes Kalfa
Bisiklet
Scott
@vetohan Teslimat adresi evi yazdığımızda ptt de dağıtıma çıkmadan aldım ben bir kaç defa evrak işlerinin bitiminde alınıyor diye biliyorum.

ophellia

Aktif Üye
Tepki
55
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Kron
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vetohan
Ne kadar alırlar ki acaba ?

EnesKlf07

Daimi Üye
Tepki
532
İsim
Enes Kalfa
Bisiklet
Scott
@ophellia Verdiğiniz linkteki lastik 1 adet eğer arka ve öne takmak için alacaksanız 44 eurodan %18 vergi ödersiniz. Tekini alırsanız da 22 eurodan %18 ödersiniz.

burcinhan

Forum Demirbaşı
Tepki
1.373
İsim
Burçinhan Doğan
Başlangıç
1983—84
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Yol bisikleti
İngiltere kargolar için vergi hesaplaması yaklaşık %20 düşünülmeli ve gümrük vergisini de gümrük işlemlerinin bittiği günkü güncel döviz kurundan hesaplanacağını bilmek gerekiyor.

uniteamsah

Üye
Tepki
233
İsim
rmzn
Bisiklet
Cube
@Ozbf 80*120cm ebatinda zamanında siparişim olmuştu. Kargo falanda odememistim. Kutu büyüklüğü olmaması lazım. Sanırım artık ürün bazlı bedava kargo seçeneği sunuluyor.
Daha önceden trainer alan arkadaşlar daha net ve doğru cevap vereceklerdir.

Ozbf

Üye
Tepki
69
İsim
Oz
@uniteamsah

Sanırım. Başka ürün seçip denediğimde takipsiz seçeneği çıkıyor ama ona da 4,74 dolar diyor. Bedava kargo ya kalktı ya da belirli ürünlerde var.

ndhakara

Forum Demirbaşı
Tepki
967
İsim
Cihat
Başlangıç
2016—17
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Ayın 7sinde gümrüğe, 10'nunda ise PTT PİM'e girdi ve 3 gündür bir güncelleme yok. Takipsiz bekleyen arkadaşlar rahat olsunlar, TR içindeki işlemler er ya da geç bitiyor ve kapınıza geliyor. Takipsiz almış olmanın belirsizliği kafa karıştırsa da böyle hareketsiz yatan kargonun bekleyişinin verdiği gıcık hisse tercih ederim. :)
Yani PTT gerçekten dayaklık bir firma, bırakın yurtdışı paketleri, Ankara'ya Salı günü ulaşan gönderdiğim kargo hala dağıtıma çıkmayı ya da şubeden alınmayı bekliyor. Mevzu PTT ise takipsiz kargo huzurdur xD

BF Okuru

Üye
Tepki
2
12sinde verdiğim sipariş bugün gümrüğü geçerek şehrime doğru yola çıkmış. 5 günde elimde olmuş olacaktı ki araya pazar girdiğinden 6 günde gelmiş olacak :rolleyes:

Leventİ

Aktif Üye
Tepki
91
İsim
Levent
Bisiklet
Cube
Benim gönderim böyle görünüyor. Gümrük ödemesinden dolayı beklemeye almışlar. İletişime geçmeye çalışmam gerekir mi? PTT getirince PTT memuruna
ödeyecem sanmıştım.

Adsız.png

Gringo1903

Aktif Üye
Tepki
202
Bisiklet
Scott
@Leventİ mail gelmiş olması lazım bir kontrol edin. Orada hesap numarası ve ödemeniz gereken tutarı yatırınca, işlemi hallediyor aracı firma.