Wiggle

Kerim BEŞER

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@ndhakara gelirse satıp parasını yollarsanız en mantıklısı bu şekilde sanki:)

@Kerim BEŞER

Paket bu gün tahmin ettiğim gibi elime ulaştı...

Scudo

Serrchi

Daimi Üye
Tepki
769
İsim
Serhat Özcan
Başlangıç
1991—92
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Cyclocross
@ekranci hakkımızda hayırlısı, işin kötü yanı gelebileceği tarihlerde de şehir dışında olacağım..

Pawcraft

Daimi Üye
Tepki
520
@polo34
yok ya bakıyorlar mail'a siz atın sipariş sayfasının print-out pdf halini hemen yanıt verip işleme sokuyorlar.
ben de bir defa fatura koymayın işaretledim çakallık yapayım dedim, bu geldi başıma ama bir sorun yaşamadım.

flunitraz

Üye
Tepki
19
İsim
Yusuf
Bisiklet
Cube
@flunitraz

Ürünler gece bulunduğum şehre giriş yaptı az önce de kapıda gümrüğü ödeyerek teslim aldım, 7 gün sürdü.

Angaralı Barış

Aktif Üye
Tepki
206
İsim
Angaralı Barış
Bisiklet
Peugeot
Nedense ne zaman wiggle.com`a girsem aklıma hep
bu parça geliyor. Özellikle "ıslık"la çalınan bölümü sürekli benimde dilime dolanıyor..

Tepki
21
İsim
Yavuz
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Street ve DJ
@Kerim BEŞER Gönderi takibini nasıl yapıyoruz ben bulamadım da. Mailde yazan kodu yazdığımda bulunamadı yazıyor

Angaralı Barış

Aktif Üye
Tepki
206
İsim
Angaralı Barış
Bisiklet
Peugeot
@Yavuz.Selim wiggle "isterse" takip numarası paylaşıyor. gönderim için takip numarası isterseniz ücretini alır sizden..

smtdgncy

Daimi Üye
Tepki
488
İsim
Samet
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
(link) İlk kez alışveriş yapacak olana indirim falan yapılıyor mu? Sanki öyle bir şey okumuştum bir yerde. Bilginiz var mı arkadaşlar?

mehmet.t

Üye
Tepki
105
İsim
mehmet
Bisiklet
Kron
@smtdgncy
Evet yapılıyor üye olduysanız. Hatta kodu NCVEU olarak giriyorsunuz sanırım

smtdgncy

Daimi Üye
Tepki
488
İsim
Samet
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Tepki
21
İsim
Yavuz
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Street ve DJ
@Angaralı Barış
Ne kadar saçma bir şeymiş. Onlara ne maliyeti var kodu vermenin de ücretli yapıyorlar

Kerim BEŞER

Forum Demirbaşı
Tepki
414
@Yavuz.Selim
Aslında ticari olarak saçma değil.Takipli istersen ekstra ücret talep ediyor bunun neresi saçma. Sen takipli istemesende takipli gönderiyor ektrasını kendisi ödüyor yarın öbür gün kargom gelmedi dediğin zaman kargoyu kontrol edebilmek için yada kaybolan kargoların ne olduğu hakkında bilgi almak için takip no gerekli. Yurt dışı sitelere baktığınızda en uygun kargo seçeneği wiggleda alman sitelerinde kargo 20 euro.

Alion

Üye
Tepki
19
İsim
Ali Ö.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Benim de 15'inde verdiğim takipsiz sipariş takribi 27'si diye belirtmelerine rağmen dün elime ulaştı ancak ben burada wiggle'ın sisteminde bir problem görmüyorum. Bulunduğum bölgedeki PTT'ye dağıtım yapan ilçe merkezinin numarasını aldım. Orada kargo bölümüne danıştığımda telefon numaramı alıp şahsıma ait bir paket varsa haber vereceklerini söylediler. 2 saat sonra gönderinin orada olduğuna ve gün içinde iletileceğine dair telefon aldım ve öğleden sonra elime ulaştı.
Yani ilgili bölüm ne kadar düzenli ya da keşmekeş bir yer bilmiyorum ancak kargonuz orada bir süredir dağıtılmayı bekliyor olabilir. En azından yaratılan intiba bu şekilde. PTT çalışanları gayet yardımcı oldular ancak belli ki bir kadro yetersizliği var.

• Beğen
Tepkiler: Veto8

Veto8

Forum Bağımlısı
Tepki
1.818
@Alion

Size katiliyorum. Benim de Wiggle’dan 6-7 siparisim oldu. Hepsi takipsizdi hatirladigim kadariyla. Bu siparislerden belirtilen tarihler icinde teslim edilen belki 2 ya da 3’dur. Ama hepsi sorunsuz geldi, kucuk gecikmeler olsa da. En son siparisim 22 kasimda yola cikti ama daha ses yok. Mutlaka gelir. Ama ben de sizin gibi yerel PTT yi arayacagim, yazdiklarini gordukten sonra. Belki PTT’de bekliyordur dediginiz gibi. Yerel PTT lerin telefonlarina nasil ulasiyoruz bir bilginiz var mi?

Alion

Üye
Tepki
19
İsim
Ali Ö.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Giant
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@vetohan

Bulunduğum sokakta PTT'nin mahalli küçük bir şubesi var, sizin de oralarda vardır illa ki. İletişim bilgilerini oradan aldım, daha doğrusu gecikme ile ilgili oraya danıştığımda kendileri beni bu şekilde hareket etmeye yönlendirdi.

• Beğen
Tepkiler: Veto8
Tepki
21
İsim
Yavuz
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Merida
Bisiklet türü
Street ve DJ