Wiggle

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@fatihalilerdem hocam 30 dlolar civarı tutmuştu benim kargom. takipsiz geleceği için daha fazlasına cesaret edemedim. hiçbir ücret almadılar. gümrük sunum falan da almadılar. görevli bırakıp gitti. imza bile almadı.

Scudo

citk60

Daimi Üye
Tepki
230
İsim
Emre Çıtak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
14 ünde sipariş verdiğim spd pedal ve ayakkabı bugün geldi.Gümrüğe girmiş ve 72 lira gümrük ücreti aldılar.

Tepki
18
İsim
Fatih
Bisiklet
Merida
@citk60 ayni soruyu size de sorayim oyleyse madem sizinki vergiye tabii :). Ben de 12sinde ayakkabi ve bir kac kucuk sey siparis ettim ancak ses seda yok hala. Sizin siparisiniz gumruge girdiginde bir bilgilendirme oldu mu takipsiz kargo ile aldiysaniz sayet? 5inci gunun safaginda gelecek gandalfi bekler gibi kargo bekliyorum.

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@fatihalilerdem

Hocam takipsiz aldıysanız beklemekten başka şansınız yok. Gümrükten tarafınıza herhangi bir şey gelmez. Özel durumlarda bildirimde bulunuyorlar.

citk60

Daimi Üye
Tepki
230
İsim
Emre Çıtak
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@fatihalilerdem Takipsizdi gümrükle ilgili herhangi bir bilgi verilmedi ptt elemanı aradı yerindemisin diye yerimde değildim akşam gittim aldım o zaman öğrendim gümrüğe takıldığını.

@fatihalilerdem Bence gidin bi postaneyi yoklayın belki bekletiyor olabilirler.

• Beğen
Tepkiler: fatihalilerdem

Muad dib

Daimi Üye
Tepki
315
Bisiklet
Orbea
13.03'de verdiğim takipsiz kargolu ürünlerim bugün elime ulaştı. cok da korkmaya gerek yokmuş:)
ama 1 ay önceden orbea bayiisine gidip sipariş verdiğimiz orca'm hala gelemedi. sanırım onu iptal edeceğim evet. max 3 hafta diyordu. sonra önümüzdeki hafta kesin dendi. ama hala gelen giden yok.

Tepki
18
İsim
Fatih
Bisiklet
Merida
12 martta verdigim 75dolar degerindeki takipsiz kargolu siparisim hala gelmedi:acpsnr::acpsnr:.

Fırat Ç.

Forum Bağımlısı
Tepki
851
İsim
Fırat
16 sında verdiğim sipariş bugün elime ulaştı.

Ercn

Üye
Tepki
19
İsim
Ercan
Bisiklet
Mosso
Arkadaşlar merhaba,

Sanırm biraz geç olacak ama ben bike24, wiggle ve merlin hepsinden irili ufaklı şeyler aldım.
Teslimat süresi genelde hepsinde 2 haftayı buluyor.

Tepki
224
İsim
Ataberk
Bisiklet
Diğer
Selam arkadaşlar,

(link)

Bu ürün gümrükten geçer mi? Wiggle gönderim yapıyor yinede tereddüt ediyorum.

Oğuzhan Y.

Forum Bağımlısı
Tepki
1.795
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Felt
@ataberkdönmez Ben başka şeylerin yanında sepete attım geldi aynı ürün ama normalde yasak belli olmaz.

Tepki
18
İsim
Fatih
Bisiklet
Merida
12 Mart tarihinde verdigim 75 dolarlik takipsiz kargolu siparisim hala elime gecmedi. 2 defa wiggle'a yazmama ragmen uzerinden 1 ay gecmeden arastirmaya baslamadiklarini soylediler. 2 gun sonra tekrar yazacagim wiggle'a durumu bildirmek icin. Muhtemelen wiggle'dan ilk ve son siparisim olacak.

Ruhpastası

Forum Demirbaşı
Tepki
342
İsim
Şafak Çalışkan
Başlangıç
2012—13
Bisiklet
Dahon
Bisiklet türü
Katlanır
Kargo ücreti sabit mi?
30dolar üstü alışverişlerde gümrük ödemeyen var mı?

hayriünal

Daimi Üye
Tepki
447
İsim
hayri ünal
Bisiklet
Lapierre
12 /04 de verdigim siparis 17/04 de teslim edildi. İlk defa bu kadar hizli geldi.Daha once ortalama 10 gunu buluyordu.
Siparisi iki paket halinde gondermisler, birini bugun aldım digeri niyeyse gumrukte bir gun islemsiz bekledi o da sanırım yarin en gec persembe elimde olur.

F8331 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: Özhun

Abdullah ozturk

Daimi Üye
Tepki
547
Bisiklet
Ghost
Merhabalar ,
Son durumda (o kadar güncelleme oldu ki ben de emin olamıyorum artık), gönderi başına kargo ücreti dahil gümrük vergisi ödememe limiti kaç EUR oldu ?
Syg