Wiggle

Recep-Şahin

Daimi Üye
Tepki
476
Bisiklet
KTM
22 Ağustos'ta aldığım formaların ulaşmaması üzerine bugün ücret iadesi için mail gönderdim. Bakalım ne kadar sürede iade edecekler.

Scudo
Tepki
3
İsim
murat
@Ismaildmr hocam pc den sayfayı türkçeye cevirin sipariş kısmına girin orda sag alt köşede bir link var ondan takip edebiliosunuz

herseye wigglede zam gelmiş 41 dolarlık lastik 50 doları bulmuş..

• Beğen
Tepkiler: Groims

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
@bahadir3455

Garmin için acelen yok ise aralığı felan bekle. Banada öyle tavsiye etmişlerdi. Fiyat bayağı düşüyormuş. 200-220 dolara alırsın diyorlar idi.

hydrocon

Forum Bağımlısı
Tepki
1.174
66$ dan almadığım Giro ayakkabı 110$ olmuş [emoji91]

Tepki
3
İsim
murat
(link) Arkadaşlar wiggle de 51 dolara olan bu lastik ebayda 19 euro paypal ile almayı düşünüyorum 13 euro kargo var sizde almaya degermi?? hem gümrük vergisi ödememiş olcam tavsiye edermisiniz ebaydan?? bu kadar ucuz olmasıda beni şüpelendirdi açık arttırma gibi bişeymi bu ki

• Beğen
Tepkiler: Ismaildmr

soulless

Daimi Üye
Tepki
823
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@avcelikbilek
Eğer yurtdışı kayıtlı bir paypal adresi varsa kullanabilir. Belirttiğiniz gibi şu an Türkiye paypal kapalı ve Ebay üzerinden paypal kullanarak alışveriş yapamıyoruz.

Tepki
3
İsim
murat
@soulless yurtdışı bir paypal nasıl alabilrim?? kredi kartım türkiye sonuçta aslında hiç bilgim yok paypal ile ilgili

soulless

Daimi Üye
Tepki
823
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@murat_ozen0707

Türkiye kayıtlı kredi kartı ile yurtdışı bir paypal hesabı alamıyorsunuz. Adres bilgilerinizin de yurtdışı olması lazım. Sistem otomatik olarak reddediyor ki zaten paypal hesabına giremiyorsunuz bile. Dolayısı ile alışveriş zaten mümkün değil. Ebay üzerinden alışverişin çeşitli yolları var ama bunu araştırmanız lazım. Biraz detaylı bir konu... Yani Ebay biraz zor son kullanıcı için...

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
396
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
Wiggle dan aldigim lastiklerim geldi..22 eylulde siparis gectim 28 eylulde geldi..aslinda lastik ve ic lastik siparisim vardi ic lastigi iptal ettiler telafi olarak lastikleri takipli gonderdiler..bu arada 30 euro alti olmasina ragman ozel gumruk vergisi islenmis..4,6 lira.

ilberto

Aktif Üye
Tepki
164
İsim
İLBER
Bisiklet
Canyon
Wiggle fiyatları biraz garip olmuş. 150 dolar civarı takip ettiğim bir sele vardı. Bir kaç ürüne zam geldiğini gördüğümde girip ona da bakayım dedim. Ne göreyim? 150 dolarlık sele 235 dolar olmuş. Ben şok.
Selenin piyasa fiyatı bu arada 140-160 dolar arası.
Ya fiyatlarda hata var, ya da ucuz bildiğimiz wiggle roketi taktı aya uçuyor. Bunlar sistemleri değiştireyim derken iyice içine ettiler.

Osman Tuğrul

Forum Bağımlısı
Tepki
1.173
Bisiklet
Bianchi
Sizin postlarınız üzere bende aldığım ürünlere ve alacaklarıma baktım, şükür ki alacağım ürünün fiyatı aynı :) Fakat aldığım jant setine 42 Sterlin zam gelmiş :D Abbbbooo düşman başına.

cem_filiz

Daimi Üye
Tepki
301
İsim
Cem Filiz
Bisiklet
b'Twin
@Ismaildmr

Gümrük vergisi değil de, damga vergisi vs olabilir mi?

• Beğen

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
396
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
@cem_filiz damga vergisi tabi..yani gumruge sunma vergisi..ama evvelden aldigim daha pahali urunlere boyle bir vergi tahakkuk etmemisti..son zamanlarda bisiklet urunlerine vergi uygulanacak denilmisti belki odur diye dusundum..veya avrupadan ithal edilenleremi gecerli bilmiyorum.

cem_filiz

Daimi Üye
Tepki
301
İsim
Cem Filiz
Bisiklet
b'Twin
@Ismaildmr

Bildiğim kadarıyla, paketleri rastgele açıp kontrol yapabiliyorlar, bu da kontrol yaptıkları paketlere yansıtılıyor. Kuvvetle muhtemel bir sonraki siparişinizde olmayabilir. Avrupa'dan ithaller için ayrı bir vergi/ilave bir kontrol yok, hatta AB dışından gelen ürünlere kıyasla daha düşük vergi / daha az kontrole tabiler yasal olarak.

• Beğen

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
396
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
@cem_filiz lastik katlanir degil..haliyle koli cok buyuk oldugu icin goze batmistir..dediginiz gibi gumruge sunma bedeli.

Tepki
69
İsim
ANIL ÖZEKŞİ
Bisiklet
Giant
Wiggle'dan aldığım kask iptal edilip parası iade olunca akıllanmayıp başka bir kask daha sipariş etmiştim. :acpsnr: O da iptal edilmiş. Halbuki stokta 2 adet var görünüyordu. Ben siparişi verdikten sonra günlerce stokta 1 tane daha var görünmüştü. Bundan sonra diğer sitelerden alış veriş yapacağım. :snzdglsn:

Allah'tan para hemen hesabıma iade edilmiş.

alcest

Forum Demirbaşı
Tepki
516
İsim
Ahmet
Bisiklet
Canyon
@ÇaNakkaLeRuHu
Aralık mı yoksa 24 Kasım black friday mi? Ben de alacağım da en uygun fiyatı black friday'de yakalarım diye düşünüyorum. (garmin için)

Ismaildmr

Forum Demirbaşı
Tepki
396
İsim
Ismail demir
Bisiklet
Salcano
@AnılÖzekşi benimde ic lastiklerim iptal.edildi..stokta gorunmesine ragmen..param daha iade edilmedi..sizin ne kadar surdu para idadesi almaniz.

ÇaNakkaLeRuHu

Forum Bağımlısı
Tepki
5.645
İsim
MuHammeT
Bisiklet
Merida
@alcest

Bende tam emin değilim işte. Takipteyim.