Wiggle

Alptriatlon

Aktif Üye
Tepki
745
Bisiklet
Cube
Screenshot_2019-12-13-21-35-19.png
SAVE 20$ IN DECEMBER WHEN YOU BUY DURING BLACK FRIDAY
BUY BEFORE 5 TH DECEMBER, VOUCHER VALID 6 TH - 22 ND DECEMBER - T&CS APPLY

Bu kampanyayı kullanmak için ne yapmak gerekiyor ? 5 inden önce alışveriş yapmış olanlar için soruyorum.

Son düzenleme:
Scudo

emresis

Üye
Tepki
0
İsim
Emre Ş.
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Salcano
Wiggle’dan verdiğim takipsiz sipariş Royal Mail aracılığıyla Türkiye’ye gönderiliyor. Kargo durumuna Royal Mail’in sitesine baktığımda 15 Aralık 5.36’dan beri “your item now leaving the UK” diyor. Neredeyse 4 gün olacak hala Türkiye’ye ulaşmadı. Siparişi 11 Aralık’ta vermiştim.

Pawcraft

Daimi Üye
Tepki
520
Wiggle’dan verdiğim takipsiz sipariş Royal Mail aracılığıyla Türkiye’ye gönderiliyor. Kargo durumuna Royal Mail’in sitesine baktığımda 15 Aralık 5.36’dan beri “your item now leaving the UK” diyor. Neredeyse 4 gün olacak hala Türkiye’ye ulaşmadı. Siparişi 11 Aralık’ta vermiştim.
benim de takipsiz verdiğim siparişi royal mail ile yolladılar maalesef. 6 aralıkta verdiğim sipariş 9 aralıkta istanbul'a geldi, gümrükten çıkması tam bir hafta aldı ve hala ukim bukim şukim geziyor daha istanbul kadıköy'e gelemedi. bugün bekliyorum ama istanbul'a gelmesini takiben 10 gün sürmüş olacak elime ulaşması.

• İnanılmaz
Tepkiler: ZirZop

emresis

Üye
Tepki
0
İsim
Emre Ş.
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Salcano
En azından Türkiye’ye gelmiş 8 gün oldu daha gümrüğe bile gelmedi benim sipariş. Bir sıkıntı var büyük ihtimalle ama bakacağız.

Pawcraft

Daimi Üye
Tepki
520
En azından Türkiye’ye gelmiş 8 gün oldu daha gümrüğe bile gelmedi benim sipariş. Bir sıkıntı var büyük ihtimalle ama bakacağız.
bazen mail atıyorlar gümrük ödeyeceksiniz yollarsak onaylıyor musunuz diye. bu durum yaşanmış olabilir, tüm mail inbox'ınızı kontrol edin ve bir de wiggle ile iletişime geçin bence.

Alptriatlon

Aktif Üye
Tepki
745
Bisiklet
Cube
İndirim günlerinde ihtiyacım olan 2 parça malzeme aldım, fakat bana 1 parça göndermişler, göndermedikleri diğer parçanın vergisini de ödemek zorunda kaldım. "Ürün bana teslim edilene kadar, kargomu eksik gönderdiklerini bilmiyordum."
Başladık mesajlaşmaya... önce "bekle ürünün gelecek, yolda" vs. dediler.
Sonra; şu güne kadar bekle vs., daha sonra yine; bekle, bekle araştırıyoruz, bekle vs. diye mail attılar.
Bu süreçte hiçbir şey yaptıkları yok, sadece sizi oyalıyorlar. Yazışmalar 1 ay sürdü.
En sonunda "Ürün size gelirken yolda kaybolmuş." dediler. Para mı istersin, alışveriş kuponu mu dediler.
İkisini de istemiyorum, aldığım ürünü yoksa emsalini gönderin, gümrüğünü de siz ödeyin dedim.
Ürün elimizde kalmamış deyip, parayı kartıma iade etmişler. Fazladan ödediğiniz gümrük vergisini de siz kendiniz halledeceksiniz diye mail atmışlar.

Yorumu sizlere bırakıyorum...

• Üzgün
Tepkiler: Murat B.

soulless

Daimi Üye
Tepki
823
İsim
Turgay KASARCI
Başlangıç
2015—16
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Wiggle Royal Mail'i de kullanmaya başladığından beri, daha doğrusu skynet gönderileri azalma ya da bitme noktasına geldiğinden beri bazı wiggle siparişlerinde bu sorun yaşanabiliyor. Bir önceki siparişimde bu sorunu ben de yaşadım, ürün ülkeye girse bile Ptt sistemlerine girmesi günler sürüyor.

Anadolu yakasında ikamet edip kolisi Acıbadem ptt dağıtıma düşen bir çok alıcı paketini kendi alıyor. Acıbadem ptt dağıtımda 15 gün bekleyip dağıtıma çıkan paketler var. 15 gün kadar önce paketimi almak için gittiğimde biraz soruşturdum; dağıtımı tek bölgede toplama saçmalığı nedeniyle yaşanan aşırı mesailerden dolayı Acıbadem ptt içinde bir çok istifa yaşanmış. Paketinizi almaya gittiğinizde bile çalışanlar depo içinde dakikalarca paketinizi arıyor. Yakın zamanda bir düzelme de beklemeyin diyorlar...

emresis

Üye
Tepki
0
İsim
Emre Ş.
Başlangıç
2005—06
Bisiklet
Salcano
@soulless ürünüm 15 aralıkta Langley HWDC’den leaving UK durumundaydı şimdi dün London AMU’dan leaving UK olarak güncellenmiş. Ptt’de de forwarded to
destination country yazıyor. Sanırım sonunda Türkiye’ye yola çıktı. Yani 5-6 gündür ürün öyle royal mailin elinde yatmış. Şimdi Türkiye’ye gelecek haftasonu bahanesiyle gümrüğü cart curt bir hafta da burada yatar. Wiggle da hiçbir şey demiyor ürün gelir vs. aynı şeyleri tekrarlıyorlar. En azından bir gelse de gidip ben alayım şubeden artık sinir bozucu oldu.

Kadir KARADEMİR

Forum Demirbaşı
Tepki
952
İsim
Kadir KARADEMİR
Başlangıç
1992—93
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar, wiggleden vermiş olduğum siparişi 2 ayrı koliyle yollamışlar. 1. koli gümrükten geçmiş ve vergisi hesaplanmış, diğer koli "PTT İşyerinde Bekliyor " diye açıklama yapılmış ve işlem yapılmadan bekliyor. Bu tarz bir problemle karşılaşan var mı?

TeamO2.cc

TeamO2.cc
Tepki
10.611
İsim
TeamO2.cc----Strava----
Başlangıç
1985—86
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Arkadaşlar, wiggleden vermiş olduğum siparişi 2 ayrı koliyle yollamışlar. 1. koli gümrükten geçmiş ve vergisi hesaplanmış, diğer koli "PTT İşyerinde Bekliyor " diye açıklama yapılmış ve işlem yapılmadan bekliyor. Bu tarz bir problemle karşılaşan var mı?
bu bir problem değil ! Yoğunluktan denk gelmemiştir.Daha yeni benimde koliler geldi ayrı ayrı .Vergileri de ayrı ayrı idi.Sorun olursa zaten email gönderiyorlar.

• Beğen
Tepkiler: Kadir KARADEMİR

batuhan19

Üye
Tepki
0
İsim
batuhan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Bmx
3 Aralıkta sipariş verdiğim takipsiz gönderi Royal Maille gönderilip 8 aralık İngiltere den çıkmış 9 aralık ülkeye girmiş. Ogünden bugüne ULUSLARARASI İSTANBUL PİM de görünüyor. Herhangi bir güncelleme gözükmüyor.Neyi bekliyor gümrüğe sevk için anlamıyorum.Trekkinn den aldığım ürünler anından yönlendiriliyor.Wiggle ürünlerine ayrı tarife mi uyguluyorlar.

Son düzenleme:

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.066
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
3 Aralıkta sipariş verdiğim takipsiz gönderi Royal Maille gönderilip 8 ağustosta İngiltere den çıkmış 9 ağustosta ülkeye girmiş. Ogünden bugüne ULUSLARARASI İSTANBUL PİM de görünüyor. Herhangi bir güncelleme gözükmüyor.Neyi bekliyor gümrüğe sevk için anlamıyorum.Trekkinn den aldığım ürünler anından yönlendiriliyor.Wiggle ürünlerine ayrı tarife mi uyguluyorlar.
3 Aralık sipariş 5 Ağustos gönderim. Şayet buraya yazarken siz ay isimlerini yanlış yazmadıysanız, bu durum sıkıntı yaratıyor olabilir.

• Beğen
Tepkiler: Murat B.

batuhan19

Üye
Tepki
0
İsim
batuhan
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Bianchi
Bisiklet türü
Bmx
3 Aralık sipariş 5 Ağustos gönderim. Şayet buraya yazarken siz ay isimlerini yanlış yazmadıysanız, bu durum sıkıntı yaratıyor olabilir.
Teşekkürler dalgınlıkla ağustos yazmışım Aralık Olacaktı.

Scyleia

Aktif Üye
Tepki
363
İsim
MKR
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
b'Twin
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Wiggle'dan ilk defa sipariş verdim. Adres kısmında türkçe karekterler kullandım bu sorun olur mu?
Örnek : Kızılırmak Mahallesi

• Beğen
Tepkiler: NoCycling

theGenius

Aktif Üye
Tepki
998
İsim
Hüseyin S.
Başlangıç
2018—19
Bisiklet
Specialized
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Kask protone ve 3 adet camelbak podium matara siparişimi bir cuma günü vermiştim. Ücretli kargo seçtim. Skynet ile gönderildi. Solmaz lojistik üzerinden yurtiçi kargo ile bana bir sonraki cuma günü ulaştı. Yani 5 iş günü. Benim için rekor oldu. Bugün ise stages powermetre ve ayarlı tork anahtarı siparişi verdim. Yine ücretli kargoyu seçtim. Bakalım aynı gönderim performansını sağlayabilecekler mi göreceğiz.

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.144
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende dün yeni 2 sipariş verdim, birisi ücretli kargo ile diğeri yanlışlıkla daha doğrusu aceleci davranmamdan dolayı ücretsiz kargo ile, bakalım hangisi önce gelicek 😀

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bende verdim 30 Aralık SKYNET takip kodu :711907703533 hala Londra'da 😂😂

• Beğen
Tepkiler: :DDD

Adrenalin26

Orbea
Tepki
1.144
İsim
Fatih
Başlangıç
1977—78
Bisiklet
Orbea
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bende verdim 30 Aralık SKYNET takip kodu :711907703533 hala Londra'da 😂😂
Wiggle ile iletişime geçtiniz mi? Kargo kayıp olabilir, benzer durum yaşan arkadaşım vardı yakın çevrende , hem skynet hem wiggle ile iletişime geçip , ürünü tekrar yollattı, tabi arkadan o kayıp olan ürün de geldi 😁