Wiel karbon kadro/bisiklet hakkında bilgisi, tecrübesi olan var mı?

x-rayted

Forum Bağımlısı
Tepki
1.102
İsim
Cenk K.
Başlangıç
1972—73
Bisiklet
Bisan
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Şöyle bir websiteleri var
(link)
Van der Wiel diye bir Hollandalı futbolcu vardı galiba :) Bunlar ebayde Hollanda menşeli gibi yazıyorlar ama görüldüğü gibi Çin markası.
T700 3K carbon kullanıyorlar. Sanırım giriş seviyesi saymak lazım. T700ün altını almayın deniyor ve muhtemelen 1-2 yıla T1000 in altını almayın diyecekler.
Bir kaç çeşidi var ama mesela B075 kadro amazonda 500 dolara satılıyor (TR gönderisi ücretsiz mi bilmiyorum)
(link)
Ama ebayde bunları 10-20 dolar gibi komik rakamlara açıp muhtemelen kendileri yükseltiyorlar. Dün bir tanesi aynı şekilde 10 dolardan başlayıp 290 dolara satıldı. Kesin karar versem 300 dolara çok rahat alırdım. 650-700 TL gibi bir rakam. Gönderi ücreti de dahil olduğu için fiyat makul gibi görünüyordu bana ama marka hakkında hiç bir şey duymadığım için cesaret edemedim. BFda da hiç konuşulmamış.
(link)
Ne dersiniz yol bisikletine ilk kez geçecek biri için başlangıç için makul mudur? Bu marka hakkında bilgisi tecrübesi olan var mı ?
Takip etmeye devam edip benzer fiyatta bir daha yakalarsam alayım mı ? Yoksa hiç bulaşmayayım mı ?

Scudo