whistle modoc xenon ?

Tepki
15
Bisiklet
Sedona
(link)

merhabalar. mtb kullanıcısıyım ama yol bisikleti de almaya karar verdim :) 1000 tl bütçem var. başta salcano xrs800 sora almayı düşünüyordum bi bisikletçide kampanya vardı 835 liraya veriyordu. sonra bu modoc xenon'la karşılaştım. bu bisikleti bi tane bisikletçi getirmiş ve şu anda zararına satıyor. sorduğumda 1400 dedi son ne olur falan dedim 1100 e kadar indi. 1000 lira nakitle rahat alabilirim.
bu konuda pek bilgili olmadığımdan soruyorum iş görürmü bu bisiklet :) ya da bu fiyata alabileceğim alternatifi varmı ?
az araştırdım campagnolo xenon tiagrayla eşdeğer hatta bazen daha iyi diyenler de var. doğrumudur ?

Scudo

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Dostum bende aynı modele bakmıştım, (link)

buradan bana gelen yardımları okursan iyi olur :)

Furkan Çınar

Forum Bağımlısı
Tepki
217
Bisiklet
GT
Xenon'un tiagra ile 105 arası olduğu söyleniyor. Bana sorarsanız 1000 liraya çok güzel bir alternatif

Tepki
15
Bisiklet
Sedona
yorumlar için teşekkürler bende xenon'un tiagra ile 105 arasında olduğunu duydum. sora ya eşdeğer diyenler de var ama campagnolo'nun sora eşdeğeri bi sistem yapacağını pek düşünmüyorum açıkcası.. beni zaten en çok da fiyatı cezbetti 1000 tl hatta pazarlık kabiliyetime göre daha da aşağı fiyata bu bisiklet çok mantıklı geldi