Whistle Lakota 1051 D

Konu, Whistle kategorisinde aso2 tarafından 22 Mayıs 2010 tarihinde paylaşıldı.

1. aso2

aso2 Freedom way with Giant

Bisiklet:
    Giant
    arkadaşlar 50-60 km sürüşler için bazen köy yollarıda olabilir turlar için çift Amörtisörlü bu modeli önerirmisiniz? kadrosu nasıldır?

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. HASAN KARANFİL Yeni Üye

Bisiklet:
    Whistle
    dostum ben kullanıyorum 2 yıldır. hem xc hem xcfs gibi :p yani şöyle açıklayayım jip ile binek otomobil arası cross-over denen tipler varya aynen öyle. sürüşü xc mtb bir bisiklete kıyasla aşşırı rahat o orta amortisörün rahatlığını hissediyorsun. ama bir downhill de değil tabiki aşırı zorlamaya gelmiyor. netekim 2 metrelik bir atlamaya dayanamadı :agla::eek:o_O çatladı kerata :)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-10-20_14-33-11.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
kays pwr.jpg
Yeni aldığım power meter'i bir kaç ativitede denedim şuan için verilerin yüksek olduğunu düşünüyorum, Bu 135kmlik dünki nabzımın %65'inde yaptığım rahat tempo turumdan değerler [ATTACH] Bu...
upload_2016-1-19_12-36-11.png
How much speed can you buy? Cycling Weekly dergisinden Oliver Bridgewood giriş seviyesi bir Btwin'le üst model Canyon TT'yi hız açısından karşılaştırmış. İki bisiklete de ortalama aynı güç...