Whistle Formaları...

Konu, Whistle kategorisinde umut kadir yılmazer tarafından 2 Aralık 2010 tarihinde paylaşıldı.

1. Kayıt:
    24 Ağustos 2010
    Evet artık gelsede alsak şu whistle formalarını taytını v.s şeylerini :) varsa aranızda böle whistle forması, taytı bulabildiğiniz yerler paylaşırsanız sevinicem özellikle konu açıp yardımcı olmanızı istiyorum whistle bisiklet olup scott veya trek forması giymek bence saçma olur.Herşey güzel, uslubuna göre olması lazım diye düşünüyorum :)

bahtiyar közen bunu beğendi.
  2. nikoniac

nikoniac Yeni Üye

Adı:
    Erdinç
    Bisiklet:
    Whistle
    Baya bakindim bende ama bulamadım :(

İlginizi Çekebilir

4.png
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...
20170411_091317.jpg
Herkese merhaba ben Necmettin Ünlü. İzmir'de yaşıyorum ve üniversite ögrencisiyim. 21 yaşındayım. Her şey 19 yaşında 133 kiloya kadar çıkmamla başladı.Boyum 1.9m idi ama yine de kilo oldukça belli...
ONECOL.jpg
Merhabalar :) GCN'nin çok tatlı bir videosunu buldum ve konusunu açıyorum ;) Videoyu izleyelim: [MEDIA] Kilo verin! Averaj hızınızı geliştirmenin en iyi yollarından biri kilo vermektir,...