wh-m565

Konu, 'Tekerlekler' kısmında bisikletletçi52 tarafından paylaşıldı.

1. bisikletletçi52

bisikletletçi52 Forum Demirbaşı

Seviye:

resimde gördüğünüz gibi bende bu jant seti var arkadaşlar shımano wh-m565 bu jantın akort anahtarı nerede bulabilirim yardımınız için teşekkürler

bisikletletçi52

bisikletletçi52 Forum Demirbaşı

Seviye:
    kimse bilmiyormu :D

3. Bozcan

Bozcan Forum Bağımlısı

Seviye:
    O jant seti ile kullanman gereken akord anahtarının tek farkı daha kalın olması. Butun kalınlıkdaki tel baslarını akord edebilecek standart anahtarlar var. Özel birsey aramana gerek yok. Ben mahalle bisikletcisinden almıstım belki 10 sene önce. Resimlerini koyuyorum. Aynısı işini görür.

İlginizi Çekebilir

1244553839068-76k4h8ffnxp0-630-354.jpg
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-10-3_17-1-4.png
Sonbahardayız ve önümüz kış. Bisiklette gelişmek adına bu dönemde ne tür çalışmalar yapabiliriz? Birçok konu var ama bana göre en önemlisi aerobik dayanıklılığa yatırım yapmak. Bu antrenmanları...
20150320_122950-1.jpg
Arkadaşlar bisikletten düştüm köprücük kemiğimi kırdım ..köprücük kemiğini kıran arkadaşlara sorum olucak..özel hastaneye gidiyorum kaynamaz diyor doktor devlete gidiyorum kaynar diyor ben...