web siteniz heyecan vermiyor.

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında İsmailYetişir tarafından paylaşıldı.

 1. İsmailYetişir

  İsmailYetişir Aktif Üye

  Kayıt:
  17 Aralık 2008
  Mesajlar:
  131
  Beğeniler:
  212
  Şehir:
  AFYON
  Seviye:
  Bisiklete birlikte adım attığım firmanızın işinde ehil olduğuna ben de dahil kimsenin şüphesi yoktur ancak web siteniz; işinizde eksiksiz ve atılımlarla dolu olduğunuz izlenimini artık benim nazarımda pekiştirmiyor. alışverişlerimi web sitenizden bazen görerek bazen de gelen telefonla muadiline yönlendirilerek yaptım, aldığım tüm ürünlerden de memnunum buna karşın aylardır periyodik olarak taradığım web sitenizin anasayfasında ayınürünleri fırsat ürünleri ve indirimdekiler aynı zamanda enaz son dokuz ayın da hiç değişmemiş ürünleri biçimindedir. google da "bisiklet" sözcüğüne karşılık ekranın en üstünde delta yeralmaktadır bu rağbeti gördüğünüz takipçilerinizi değişik yeni ürünler ve fırsatlarla donatmanızı diliyorum, işlerinizde başarılar...
   
  nikanam, ulas, Okay ve 1 kişi daha bunu beğendi.
 2. ulas

  ulas Admin

  Kayıt:
  5 Mayıs 2006
  Mesajlar:
  3.923
  Beğeniler:
  9.921
  Şehir:
  İstanbul
  Bisiklet:
  Geotech
  Seviye:
  Merhaba,

  Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederim

  Site çalışmalarımıza başladık bile. İlk iş olarak hızıyla ilgili düzenlemeler yaptık. Diyebilirim ki hızı çok iyi ve sizi bekletmiyor. Şimdi ise ürünlerle ilgili güncelleme ve yenilemelere başladık.

  Bugün yapılan bir değişiklik var mesela GEZİLERİMİZ bölümü eklendi. Buradan her türlü gezimizi takip edebileceksiniz.

  Ürünlerle ilgili güncellemeleri biraz yavaşlattık malum 2010 ürünler gelmeye başladı. 2 iş olmasın diye özür dileyerek bize 1 ay daha vermenizi rica ediyoruz. Önümüzdeki aydan itibaren günlük olarak güncellenecektir. Eminim siz de bunu fark edeceksiniz.

  Anlayışınızdan dolayı teşekkür ederim