Wap kaç ınch ?

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında imhoteb tarafından paylaşıldı.

1. imhoteb

imhoteb Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Merhabalar kısa süre önce bianchi bölümüne bir konu açmıştım pek cevap gelmedi ben de imkanlarım ve yaşadım şehirin imkanları doğrultusunda sanırım bianchi wap alacağım boyum 1.60 bianchi wapın kaç " olduğunu bilmiyorum eğer 17" gibi birşeyse bana uygun olur mu? Genelde şehir içi kısa gezilerde kullanacağım.

2. Koray Karaman

Koray Karaman Onursal Üye

Seviye:
    Size uygun olan kadro boyutu 14-15" 'tir. ;)

imhoteb

imhoteb Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    wapta kadro boyu seçeneğinin olduğunu sanmıyorum

4. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    resminden en az 16 '' gibi duruyor.ayrıca bianchinin modellerinde kadro boyu seçeneği yok ;)onun yerine sedona borlady öneririm ;)

imhoteb

imhoteb Aktif Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    neyse 16" 17" falan bir şekilde idare edicez ancak benim bulunduğum şehir nedeniyle sedona,kron,amoeba,trek,drag ve geotech alma şansım imkansız internetten getirtemem peşin para yok e internetten taksit için kredi kartı lazım o da yok yani wap a kaldık mecburen

İlginizi Çekebilir

group-riding-143.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
Fabian-Cancellara-aero-position.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...