Vites sorunu

Konu, 'Eski İlan Arşivi' kısmında Onur Kahraman tarafından paylaşıldı.

1. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    iyi akşamlar,salı günü aldığım sedonamdan ses geliyor.vitesi atınca çat çut sesler geiyor pedala basınca yine o ses çat çut çat çut ve sonra kendiliğinden vites atıyor.vede ön attırıcıya sürtünme yapıyor.2 bisikletçiye götürdüm hiçbiride ilgilenmedi,lütfü abi yardım edermisiniz?

2. Emir Yüksel

Emir Yüksel Aktif Üye

Seviye:
    Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    yaptırdım vites ayarı fln hiç bişeyin olduğu yok yine aynı.sorunlu bisiklet?

4. Murat1978

Murat1978 Aktif Üye

Seviye:
  5. murat52

murat52 Kıdemli Üye

Seviye:
    aynı sorun bende de vardı arkavites attırıcısındaki vidalardan ince ayar yapabilrsen sorun giderilebilir ama iyi bir bisikletçiye gider sen daha iyi olur

İlginizi Çekebilir

2.jpg
www.britishcycling.co.uk adresinde yayınlanan bir makalede uzun antrenman sürüşleri ve yarışlar için doğru beslenme mevzusu oldukça kapsamlı bir şekilde ele alınıyor. Sürüşlerin bir gün öncesinde...
upload_2017-2-6_15-26-49.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
1-1484682847526-117cod4mi4i88-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...