Vites Sorunu

Konu, 'Vites - Çekiş Sistemi' kısmında Sedona_Royal tarafından paylaşıldı.

1. Sedona_Royal

Sedona_Royal Aktif Üye

Seviye:
    Selam Arkadaşlar ,

Bisikletin vitesi Shimano Altus'tur. Vites 5 teyken 6'ya atınca 5'te kalmaya devam ediyor. Yada çok uzun zaman sonra 6 ya geçiyor. Bunun nedeni ne olabilir? Vitesin 2 tane ayar vidasıyla ayarlama yaptım ama pek düzelmişe benzemiyor. :)

2. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:
    Forumumuzda aynı dertten yanan bir çok arkadaşımız olmuş daha öncelerde. Biraz araştırma lütfen ;)

Kendi vites ayarlarımızı nasıl yapacağımız BURADA anlatılmış daha önce.

Daha da fazla ayrıntı için BURAYA da tıklayabilirsiniz :in:

Kolay gelsin..

Süleyman Onur Dülger bunu beğendi.
    Sedona_Royal

Sedona_Royal Aktif Üye

Seviye:
    Çok sağol arkadaşım. Biraz önce yazanları uyguladım ve oldu sağol. Meğerse teli gevişekmiş biraz sıkınca sorun ortadan kalktı.

4. Haşim Okyay

Haşim Okyay Onursal Üye

Seviye:

Ben teşekkür ederim. Kafanıza takılan bir soru olduğunda ARAMA kısmını kullanın, eminim daha evvelden konuşulmuştur. Eğer konuşulmamışsa yeni konu açın ;) Kolay gelsin..

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-3-58.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
glycemicindex.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
image.jpg
1 haftalık çalışma sonrası roller Yaptım. Profil demirler, akıllı Alman rulman yatakları ve rulmanlar, rulmanlı merdaneler ve gerginleştirilmiş makine zinciri ile Bayır tadında Sürüş zorluğu :)...