Vites sorunu,

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında Aytac Y. tarafından paylaşıldı.

1. Aytac Y.

Aytac Y. Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Merhaba,

Bugün antrenmanım sırasında, Sora ST-3400 arka fren-vites kolum zinciri büyük çarka almamaya başladı. Vites ile oynadığımda kablonun çekildiğini fakat yeteri kadar oynamadığını farkettim. 5 gün önce herhangi bir sorun yaşamadan 30 km'lik bir sürüş yapmıştım.

Sorun vites kablosunun eski oluşundan mı, yoksa kolda bir sorun oluşmuş olabilir mi ? Nitekim bu, evdeki imkanlarımla çözebileceğim bir sorun gibi görünmedi bana.

Daha önce bu tarz bir problem ile karşılaşan var mı ?

Teşekkürler,

2. emre zafer eryılmaz

emre zafer eryılmaz Üye

Adı:
    emre zafer
    Bisiklet:
    Bianchi
    Seviye:
    ben de benzer bir sorunla karşılaştım kendim çözmeye çalıştım ve vites tamamen bozuldu.Telin gerginliğini uygun şekilde ayarlayamamaya başladım.garantiye vercem artık değişir mi nolursa..

Aytac Y. bunu beğendi.
    Aytac Y.

Aytac Y. Üye

Bisiklet:
    Scott
    Seviye:
    Kontrol ettirdim, içerideki pimi kırılmış maalesef.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-7-59.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
1430236840383-6yeuu0vchlq1-630-80.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
track-standing-332x500.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....