vites kolu ve fren kolu aranıyor

Konu, 'Takas ve Aranıyor Arşivi' kısmında Berkant Erol tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Berkant Erol

Berkant Erol Üye

Seviye:
    9 uyumlu vites kolları xt olabilir , deore olabilir ve v fren uyumlu fren kolları arıyorum
    50 msj dolduramadığım için buraya tekrar msj yazamıyorum ve özel msj da atamıyorum bana ulaşabilceğim bilgilerinizle msjnızı ,düşündüğünüz fiyatı yazarak,
    yazarsanız size dönüş yaparım , selamlar

2. OzzYMKL

OzzYMKL Forum Demirbaşı

Seviye:
    Deore vites kolları var elimde temiz istersen foruma koymadım daha fotoğrafları yok ama istersen elden gösterebilirim ya da teslim edebilirim xtr' a geçtiğim için boşa çıktılar.Fiyat 35 Tl.ozzymkl@gmail.com mail adresime mesaj atabilirsin.

İlginizi Çekebilir

IMG20160210221513.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2016-10-20_14-40-16.png
VO2max, ciğerlerimize aldığımız oksijenin ne kadarının yakıt üretiminde kullanıldığını gösteren bir üst sınır. Esasen aerobik kondüsyonla ilgili bir konu. Aerobik kondüsyon ise, birkaç dakikadan...
IMG-20160608-WA0003.jpg
Arkadaşlar hepinize merhaba. Temmuz ayı içinde Trabzon-Samsun istikametinde bir tur planım var. Plan hergün farklı bir fikirle değişebiliyor. Asıl niyetim bir performans turu olması yönünde fakat...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.